• Nowy

Dwupolowy przewodowy dotykowy szklany włącznik z regulatorem temperatury WSR-02mP biały Sinum WG.23.0108 Tech-Sterowniki

800,14 zł Brutto /szt.
1385021

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Dwupolowy przewodowy dotykowy szklany włącznik z regulatorem temperatury WSR-02mP biały Sinum WG.23.0108 od Tech-Sterowniki to zaawansowane technologicznie urządzenie, które integruje funkcje regulacji oświetlenia z możliwością kontroli temperatury w jednym eleganckim urządzeniu. Zapewnia ono wygodę, efektywność i stylowe wykonanie, co czyni je doskonałym wyborem dla osób poszukujących inteligentnych rozwiązań do swojego domu. Łączność z centralą Sinum jest przewodowa: TECH SBUS.

Włącznik WSR-02mP łączy w sobie minimalistyczny design ze szklaną powierzchnią i dotykowym panelem, co nie tylko nadaje mu elegancki wygląd, ale także ułatwia jego obsługę. Panel dotykowy umożliwia łatwe sterowanie oświetleniem oraz regulację temperatury w pomieszczeniu, bez konieczności korzystania z tradycyjnych przełączników czy regulatorów. Wymiary urządzenia to 164x84,7x37,2 mm.

Główną funkcją WG.23.0108 od Tech-Sterowniki jest możliwość regulacji temperatury w pomieszczeniu. Dzięki wbudowanemu regulatorowi temperatury użytkownicy mogą precyzyjnie dostosować temperaturę do swoich preferencji oraz harmonogramu dnia. Funkcja ta pozwala oszczędzać energię poprzez zaprogramowanie niższych temperatur w godzinach, gdy pomieszczenie jest niezajmowane, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Oprócz pomiaru temperatury, ma również możliwość pomiaru wilgotności otoczenia. W przypadku wykorzystania czujnika podłogowego NTC (brak w zestawie) – regulator ma również możliwość zaprogramowania pomiaru i regulacji temperatury podłogi.

Włącznik WSR-02mP jest dwupolowy, co oznacza, że można nim sterować dwoma różnymi obwodami elektrycznymi. Daje to użytkownikom większą elastyczność w zarządzaniu oświetleniem w różnych częściach domu lub innymi urządzeniami elektrycznymi. Może to być szczególnie przydatne w przypadku różnych scenariuszy użytkowania pomieszczeń. Łącznik jest po prawej stronie od regulatora temperatury, w przypadku modelu z końcówką symbolu „P”.

Urządzenie to jest łatwe w instalacji i może być stosowane zarówno w nowo budowanych domach, jak i w istniejących instalacjach elektrycznych. Dzięki swojej uniwersalności oraz eleganckiemu designowi doskonale komponuje się z każdym wnętrzem, nadając mu nowoczesny i stylowy wygląd.

Włącznik WSR-02mP biały Sinum WG.23.0108 to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują inteligentnych i funkcjonalnych rozwiązań do swojego domu. Łączy w sobie nowoczesną technologię z eleganckim designem, zapewniając użytkownikom nie tylko wygodę, ale również oszczędność energii i estetyczne wykończenie wnętrza.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
+5.....+50
wymiary [mm]
164x84,7x37,2
napięcie znamionowe [V]
24
rodzaj materiału
szkło
pobór mocy [W]
1
rodzaj produktu
zestaw
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty