Czujnik otwarcia okna C-2N RAL 9010- biały WG.03.0008 Sinum Tech-Sterowniki

215,24 zł Brutto /szt.
1385062

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Czujnik otwarcia okna C-2N RAL 9010- biały WG.03.0008 Sinum Tech-Sterowniki to niezastąpione narzędzie w dziedzinie automatyzacji domowej i bezpieczeństwa. Wyprodukowany przez renomowaną firmę Tech-Sterowniki, ten innowacyjny produkt umożliwia wygodne monitorowanie stanu otwarcia i zamknięcia okien, co przekłada się na zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa mieszkańców.

Główną zaletą czujnika C-2N jest jego precyzyjność oraz niezawodność działania. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, czujnik ten rejestruje nawet najmniejsze ruchy otwieranych okien. Czujnik C-2N przeznaczony jest do montażu w oknach poszczególnych stref grzewczych. W momencie, gdy okno zostaje otwarte czujnik wysyła informację do sterownika głównego o otwarciu okna. Sterownik główny na podstawie tej informacji (po ustalonym czasie opóźnienia) wyłączy ogrzewanie w danej strefie.

Kolor biały RAL 9010 czujnika doskonale komponuje się z większością wnętrz, zapewniając estetyczny wygląd i harmonijne dopasowanie do otoczenia. Ponadto, kompaktowe wymiary i ergonomiczny design czujnika sprawiają, że jego montaż jest szybki i łatwy, bez konieczności prowadzenia skomplikowanych instalacji.

Czujnik C-2N nie tylko chroni przed włamaniem czy niebezpiecznymi warunkami atmosferycznymi, ale również wspomaga efektywność energetyczną budynku. Dzięki możliwości automatycznego wyłączania ogrzewania lub klimatyzacji przy otwartych oknach, czujnik ten pomaga oszczędzać energię i obniżać koszty eksploatacji.

Bezpieczeństwo użytkowania jest priorytetem dla Tech-Sterowniki. Czujnik C-2N został wyposażony w zaawansowane zabezpieczenia, które zapewniają nie tylko bezpieczne korzystanie z urządzenia, ale także długą żywotność i niezawodność działania. Czujniki otwarcia okna są kompatybilne z wieloma urządzeniami do sterowania grzejnikami, w tym m.in. ze sterownikiem L-4, z listwą L-8E, sterownikami WiFi 8S, WiFi 8S mini czy ST-16S WiFi.

Podsumowując, czujnik otwarcia okna C-2N w kolorze białym RAL 9010 to niezbędny element każdej inteligentnej instalacji domowej. Dzięki swojej precyzji, niezawodności oraz prostocie obsługi, zapewnia on nie tylko wygodę i komfort użytkowania, ale także podnosi poziom bezpieczeństwa i efektywności energetycznej budynku.

Dane techniczne producenta i instrukcję obsługi znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
sposób zasilania
bateria
rodzaj produktu
moduł
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty