Ściemniacz do 4 taśm LED do puszki DIM-P4m biały WG.23.0083 SINUM Tech-Sterowniki

421,02 zł Brutto /szt.
1385046

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Ściemniacz do 4 taśm LED do puszki DIM-P4m biały WG.23.0083 SINUM Tech-Sterowniki. Nowoczesne urządzenie, które umożliwia płynne i precyzyjne dostosowanie jasności oświetlenia LED w różnych pomieszczeniach w granicach od 0 do 100% całkowitej mocy oświetlenia. Produkowany przez renomowaną firmę Tech-Sterowniki, ten zaawansowany ściemniacz jest niezwykle przydatny w instalacjach oświetleniowych, zapewniając użytkownikom wygodę i elastyczność w regulacji oświetlenia.

Główną cechą wyróżniającą ściemniacz DIM-P4m jest jego zaawansowana funkcjonalność i łatwość obsługi. Dzięki możliwości sterowania jasnością aż czterech taśm LED jednocześnie, użytkownicy mają pełną kontrolę nad atmosferą w pomieszczeniach. Panel sterowania oraz przyciski umożliwiają intuicyjne i szybkie dostosowanie poziomu jasności, co pozwala na stworzenie odpowiedniego nastroju w każdej sytuacji.

Ściemniacz DIM-P4m oferuje także płynną regulację jasności, co pozwala na uzyskanie idealnego poziomu oświetlenia w pomieszczeniu. Dzięki zaawansowanej technologii ściemniania, użytkownicy mogą płynnie dostosowywać intensywność światła LED, co przekłada się na wyjątkowy komfort i przyjemność z użytkowania.

Montaż ściemniacza DIM-P4m w puszce jest prosty i wygodny. Dzięki kompaktowym wymiarom i ergonomicznemu designowi, można go łatwo zamontować w standardowej puszce elektrycznej, co zapewnia estetyczny wygląd instalacji oświetleniowej. Wymiary ściemniacza to 47x37x30mm.

Ściemniacz DIM-P4m został również zaprojektowany z myślą o oszczędności energii i bezpieczeństwie użytkowników. Dzięki zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa, takim jak zabezpieczenie przed przepięciami czy przeciążeniem, chroni podłączone taśmy LED przed uszkodzeniem i zapewnia stabilną pracę urządzenia.

Podsumowując, ściemniacz do 4 taśm LED do puszki DIM-P4m to niezastąpiony element w instalacjach oświetleniowych, pozwalający na elastyczną regulację jasności i stworzenie odpowiedniego nastroju w pomieszczeniach. Dzięki zaawansowanej funkcjonalności, prostemu montażowi i wysokiej jakości wykonania, ten ściemniacz spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
+5.....+50
wymiary [mm]
47x37x30
napięcie znamionowe [V]
24
sposób montażu
dopuszkowy
rodzaj produktu
ściemniacze
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty