• Nowy

Bezprzewodowy regulator temperatury i wilgotności R-8x biały WG.11.0731 Sinum Tech-Sterowniki

163,89 zł Brutto /szt.
1385058

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Bezprzewodowy regulator temperatury i wilgotności R-8s PLUS biały WG.11.0731 Sinum Tech-Sterowniki. Wyposażony jest w czujnik temperatury powietrza, czujnik wilgotności powietrza oraz opcje podłączenia czujnika temperatury podłogi (w przypadku wykorzystania czujnika podłogowego NTC). Na intuicyjnym wyświetlaczu znajdziemy informacje aktualnej temperaturze oraz mamy możliwość np. zmiany wartości zadanej temperatury pomieszczenia. Przyciski są mechaniczne. Łączność odbywa się bezprzewodowo (868Mhz).

Główne cechy produktu:

1. Bezprzewodowa komunikacja: R-8x wykorzystuje technologię bezprzewodową WPT, co oznacza, że instalacja urządzenia jest szybka i łatwa, a użytkownicy nie muszą martwić się o ciągnięcie kabli. Dzięki temu regulator można łatwo umieścić w dowolnym miejscu, zapewniając optymalne warunki klimatyczne w pomieszczeniu. Oferowany model zasilany jest na baterie 2xAA 1,5V.

2. Precyzyjna kontrola: dzięki wbudowanym czujnikom wysokiej jakości, R-8x zapewnia dokładne monitorowanie i kontrolę temperatury oraz wilgotności powietrza. Użytkownicy mogą precyzyjnie dostosować ustawienia do swoich preferencji, zapewniając optymalne warunki dla zdrowia i komfortu.

3. Intuicyjny interfejs użytkownika: regulator jest wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD (bez podświetlenia) oraz intuicyjne przyciski sterujące manualne, co ułatwia konfigurację i obsługę urządzenia. Użytkownicy mogą łatwo dostosować ustawienia temperatury i wilgotności, nawet bez specjalistycznej wiedzy technicznej.

4. Programowalne funkcje: R-8x WG.11.0731 Sinum oferuje różnorodne funkcje programowalne, takie jak harmonogramy pracy, które pozwalają użytkownikom zaprogramować określone tryby działania w zależności od pory dnia czy preferencji. To pozwala zoptymalizować zużycie energii i oszczędzać koszty.

5. Monitoring zdalny: za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej lub interfejsu internetowego, użytkownicy mogą monitorować i sterować urządzeniem z dowolnego miejsca, korzystając z urządzenia mobilnego lub komputera. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć kontrolę nad klimatem w domu, nawet gdy są poza nim.

6. Estetyczny design: R-8x został zaprojektowany z myślą o estetyce i funkcjonalności. Elegancki biały kolor oraz nowoczesny design sprawiają, że urządzenie doskonale komponuje się z różnymi wnętrzami, dodając im nowoczesny akcent.

Zastosowanie:

- Domowe systemy klimatyzacyjne: R-8x jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących inteligentnego systemu zarządzania klimatem w swoim domu lub mieszkaniu. Zapewnia optymalną temperaturę i wilgotność, co przekłada się na komfort mieszkańców.

- Biura i obiekty komercyjne: WG.11.0731 Sinum Tech-Sterowniki sprawdza się również w pomieszczeniach biurowych, hotelach, restauracjach i innych obiektach komercyjnych, gdzie zapewnienie optymalnych warunków klimatycznych jest kluczowe dla komfortu i zadowolenia klientów oraz pracowników.

- Obiekty użyteczności publicznej: R-8x znajduje zastosowanie w szkołach, przedszkolach, szpitalach czy galeriach handlowych, gdzie zapewnienie odpowiednich warunków klimatycznych ma istotne znaczenie dla zdrowia i komfortu użytkowników.

Bezprzewodowy regulator temperatury i wilgotności R-8x biały WG.11.0731 Sinum Tech-Sterowniki to niezawodne i wszechstronne rozwiązanie, które zapewnia komfort i wygodę użytkownikom. Dzięki zaawansowanej technologii i intuicyjnemu interfejsowi, zarządzanie klimatem w pomieszczeniach staje się proste i efektywne. Dla osób poszukujących inteligentnego systemu klimatyzacyjnego, R-8x jest doskonałym wyborem.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
1 do 50
sposób zasilania
bateryjne: 2xAA
rodzaj produktu
regulatory temperatury (termostaty)
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty