Czujnik zalania CZ-01 biały SINUM WG.23.0033 Tech-Sterowniki

254,45 zł Brutto /szt.
1385039

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Czujnik zalania CZ-01 biały SINUM WG.23.0033 Tech-Sterowniki to niezawodne urządzenie firmy SINUM Tech-Sterowniki, które zapewnia skuteczną ochronę przed zalaniem i uszkodzeniem wynikającym z wycieku wody wewnątrz budynków. Ten zaawansowany czujnik stanowi niezbędny element systemu alarmowego, który może być wykorzystywany zarówno w domach, mieszkaniach, jak i w obiektach komercyjnych czy przemysłowych, zapewniając bezpieczeństwo i spokój użytkownikom.

Główną zaletą czujnika zalania CZ-01 jest jego wysoka czułość i szybka reakcja na obecność wody. Dzięki zaawansowanej technologii detekcji wilgoci, jest on w stanie natychmiastowo wykryć nawet niewielkie ilości wody na podłodze i przekazać sygnał alarmowy, co pozwala na szybką interwencję i minimalizację szkód spowodowanych przez zalanie.

Czujnik CZ-01 został zaprojektowany z myślą o łatwości montażu i obsługi. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji, nie wymaga on skomplikowanych prac instalacyjnych ani podłączania do sieci przewodowej. Może być zamontowany w dowolnym miejscu, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia zalania, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno do nowo budowanych obiektów, jak i tych już istniejących.

Komunikuje się z centralką EH-01 bezprzewodowo. Czujnik CZ-01 stanowi doskonałe uzupełnienie systemu bezpieczeństwa inteligentnego domu.

Czujnik zalania CZ-01 sprawdza czy wystąpił wyciek wody w miejscu, w którym został umieszczony dzięki sensorom znajdującym się na spodzie czujnika. Czujnik zalania jest wodoodporny, dzięki czemu będzie działał i informował o stanie zagrożenia do momentu jego ustania. Dzięki zarejestrowaniu czujnika zalania CZ-01 do centralki EH-01 i wykonaniu automatyzacji podczas wykrycia wycieku wody, można np. zamknąć zawór główny wody, a system powiadomi o wystąpieniu awarii. Dzięki temu uchronimy nasz dom od poważnej szkody.

Podsumowując, czujnik zalania CZ-01 to niezbędny element systemu zabezpieczeń dla każdego budynku, w którym istnieje ryzyko wystąpienia zalania. Dzięki swojej wysokiej czułości, szybkiej reakcji i łatwości montażu, stanowi skuteczną ochronę przed szkodami wynikającymi z wycieku wody, zapewniając spokój i bezpieczeństwo użytkownikom.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
rodzaj produktu
czujnik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty