• Nowy

Bezprzewodowy regulator temperatury i wilgotności R-8s PLUS biały WG.11.0624 Sinum Tech-Sterowniki

312,97 zł Brutto /szt.
1385059

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Bezprzewodowy regulator temperatury i wilgotności R-8s PLUS biały WG.11.0624 Sinum Tech-Sterowniki. To nowoczesne urządzenie, które umożliwia precyzyjną kontrolę klimatu w pomieszczeniach. Dzięki zaawansowanej technologii bezprzewodowej, użytkownicy mogą monitorować i regulować zarówno temperaturę, jak i wilgotność powietrza, co przekłada się na wygodę, komfort oraz oszczędność energii. Oto kilka kluczowych cech tego produktu:
R-8s Plus przeznaczony jest do sterowania urządzeniem grzewczym. Współpracuje ze sterownikami strefowymi i komunikuje się z nimi bezprzewodowo. Regulator ma za zadanie utrzymanie zadanej temperatury w pomieszczeniu przez przesłanie sygnału do urządzenia grzewczego z informacją o osiągnięciu temperatury zadanej do wymaganej wartości. 

Główne cechy produktu:

1. Bezprzewodowa komunikacja: R-8s PLUS wykorzystuje zaawansowaną technologię bezprzewodową, co umożliwia łatwą instalację bez konieczności uciążliwego ciągnięcia kabli. Użytkownicy mogą swobodnie umieszczać regulator w dowolnym miejscu, bez ograniczeń związanych z infrastrukturą przewodową.

2. Precyzyjna kontrola temperatury i wilgotności: dzięki wbudowanym czujnikom wysokiej jakości, R-8s PLUS zapewnia precyzyjną kontrolę temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Umożliwia to utrzymanie optymalnych warunków środowiskowych, sprzyjających zdrowiu i komfortowi użytkowników.

3. Intuicyjny panel sterowania: regulator wyposażony jest w czytelny wyświetlacz LCD oraz intuicyjne przyciski sterujące, co ułatwia konfigurację i obsługę urządzenia. Użytkownicy mogą łatwo dostosować ustawienia temperatury i wilgotności według własnych preferencji.

4. Funkcje programowalne: R-8s PLUS oferuje możliwość programowania harmonogramów pracy, co pozwala dostosować działanie urządzenia do codziennych potrzeb użytkowników. Możliwość zaprogramowania różnych trybów pracy pozwala zoptymalizować zużycie energii i oszczędzać koszty ogrzewania lub chłodzenia.

5. Monitoring zdalny: za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej lub interfejsu internetowego, użytkownicy mogą monitorować i sterować urządzeniem z dowolnego miejsca, korzystając z urządzenia mobilnego lub komputera. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad klimatem w swoim domu lub biurze, nawet gdy są poza nim.

6. Estetyczny design: regulator R-8s PLUS został zaprojektowany z myślą o estetyce i funkcjonalności. Elegancki biały kolor oraz nowoczesny design sprawiają, że urządzenie doskonale komponuje się z różnymi wnętrzami, dodając im nowoczesny akcent.

 

Zastosowanie:

- Domowe systemy klimatyzacyjne: R-8s PLUS jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących inteligentnego systemu zarządzania klimatem w swoim domu lub mieszkaniu. Dzięki możliwości monitorowania i sterowania temperaturą i wilgotnością, użytkownicy mogą cieszyć się optymalnym komfortem termicznym i zdrowym środowiskiem.

- Biura i obiekty komercyjne: produkt sprawdza się również w pomieszczeniach biurowych, hotelach, restauracjach i innych obiektach komercyjnych, gdzie istnieje potrzeba precyzyjnej kontroli klimatu dla zapewnienia komfortu i zadowolenia klientów oraz pracowników.

- Obiekty użyteczności publicznej: dzięki swojej niezawodności i wszechstronności, R-8s PLUS jest również popularnym rozwiązaniem w obiektach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, szpitale czy galerie handlowe, gdzie zapewnienie optymalnych warunków klimatycznych jest kluczowe dla komfortu i bezpieczeństwa użytkowników.

Bezprzewodowy regulator temperatury i wilgotności R-8s PLUS biały WG.11.0624 Tech-Sterowniki to nie tylko narzędzie do kontroli klimatu, ale także inteligentne rozwiązanie, które poprawia komfort życia i przyczynia się do oszczędności energii.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
wymiary [mm]
84x84x24
opis dodatkowy
komunikacja bezprzewodowa WTP - 868 MHz
sposób zasilania
2xAAA
rodzaj produktu
regulatory temperatury (termostaty)
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty