Moduł sterujący pracą 2 zaworów EHI-2 SINUM WG.23.0035 Tech-Sterowniki

898,99 zł Brutto /szt.
1385033

Dostępna ilość: 3
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Moduł sterujący pracą 2 zaworów EHI-2 WG.23.0035 SINUM Tech-Sterowniki. To niezastąpiony element w systemach automatyki i sterowania ogrzewaniem oraz chłodzeniem. Produkowany przez SINUM Tech-Sterowniki, ten moduł umożliwia precyzyjne sterowanie działaniem zaworów w instalacjach grzewczych i chłodniczych, co pozwala na optymalne zarządzanie temperaturą w pomieszczeniach.

Główną cechą wyróżniającą moduł EHI-2 jest jego wszechstronność i łatwość integracji z istniejącymi systemami grzewczymi i chłodniczymi. Dzięki możliwości sterowania pracą dwóch zaworów, umożliwia równomierne i precyzyjne rozprowadzenie ciepła lub chłodu w różnych strefach pomieszczenia. Prosta konfiguracja i obsługa sprawiają, że moduł może być używany zarówno w instalacjach domowych, jak i przemysłowych.

Moduł EHI-2 oferuje również wysoką jakość wykonania i niezawodność działania. Zbudowany z trwałych materiałów, zapewnia stabilną pracę nawet w trudnych warunkach pracy. Dzięki temu użytkownicy mogą być pewni, że ich system grzewczy lub chłodniczy działa sprawnie i niezawodnie przez wiele lat.

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania. Posiada czytelny wyświetlacz oraz intuicyjny interfejs użytkownika, który umożliwia łatwą konfigurację parametrów pracy oraz monitorowanie stanu pracy modułu.

Moduł EHI-2 pozwala na płynne sterowanie zaworem mieszającym trój lub czterodrogowym. Umożliwia sterowanie pracą pompy dodatkowej, z możliwością wyboru rodzaju urządzenia (pompa C.O., pompa C.W.U., pompa cyrkulacyjna, pompa podłogowa) oraz sterowanie pracą styku beznapięciowego, z możliwością wyboru rodzaju urządzenia (pompa C.O., pompa C.W.U., pompa cyrkulacyjna, pompa podłogowa oraz alarm).

Moduł WG.23.0035 SINUM wyposażony jest w 2 wbudowane moduły sterujące zaworem. Pozwala na sterowanie pogodowe zaworu oraz sterowanie tygodniowe. Współpracuje z regulatorem pokojowym z komunikacją tradycyjną (dwustanową) lub wyposażonym w komunikację RS.

Aktualizacja oprogramowania odbywa się przewodowo, przez USB.

Podsumowując, moduł sterujący pracą 2 zaworów EHI-2 to nieodzowny komponent w systemach automatyki i sterowania ogrzewaniem oraz chłodzeniem. Dzięki swojej wszechstronności, wysokiej jakości wykonania i niezawodności, ten produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając optymalną wydajność i komfort użytkowania.

Więcej na temat produktu TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
+5.....+50
napięcie znamionowe [V]
230 AC
pobór mocy [W]
2
rodzaj produktu
moduł
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty