Przewodowy regulator pokojowy R-S3 biały WG.23.0057 Sinum Tech-Sterowniki

348,11 zł Brutto /szt.
1385052

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przewodowy regulator pokojowy R-S3 biały WG.23.0057 Sinum Tech-Sterowniki. Regulator pokojowy R-S3 wyposażony jest w czujnik temperatury oraz wilgotności powietrza. Dodatkowo do regulatora można podłączyć czujnik podłogowy.

Aktualne odczyty wyświetlane są na urządzeniu oraz przesyłane do Centrali Sinum, gdzie można ich dowolnie użyć tworząc różne automatyzacje. Komunikacja z centralą odbywa się przewodowo. Regulator montowany jest bezpośrednio na ścianie poprzez tylną część obudowy.

Manipulator temperatury R-S3 biały posiada wbudowany wyświetlacz LCD z chwilowym podświetleniem. Ułatwia to odczyt i regulację temperatury w pomieszczeniu. Atutem tego modelu jest pomiar temperatury podłogi (przy wykorzystaniu czujnika podłogowego NTC).

Regulator wysyła aktualną temperaturę do centralki EH-01, która to porównuje temperaturę zadaną z temperaturą aktualną i steruje następnie pracą urządzenia grzewczego, głowicami grzejnikowymi lub termostatycznymi w celu wyłączenia lub włączenia ogrzewania. Po dodaniu i zaprogramowaniu regulatora w centrali sterującej EH-01 istnieje możliwość zdalnego sterowania temperaturą, ustawianie harmonogramów, a także wykonywanie akcji i scen zależnych od temperatury pomieszczenia.

Napięcie zasilania 24V DC. Maksymalny pobór mocy 0,2W. Zakres pomiaru wilgotności 10 - 95%. Zakres nastaw temperatury pokojowej 5 ÷ 35°C.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
napięcie znamionowe [V]
24
rodzaj produktu
regulatory temperatury (termostaty)
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty