Przewodowy czujnik pokojowy C-7p biały WG.03.0013 Sinum Tech-Sterowniki

70,01 zł Brutto /szt.
1385054

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przewodowy czujnik pokojowy C-7p biały WG.03.0013 Sinum Tech-Sterowniki to niezawodne urządzenie, które umożliwia monitorowanie temperatury w pomieszczeniach w sposób precyzyjny i skuteczny. Produkowany przez renomowaną firmę Tech-Sterowniki, ten innowacyjny czujnik stanowi kluczowy element systemów zarządzania ogrzewaniem, zapewniając użytkownikom komfort oraz efektywność energetyczną.

Główną cechą wyróżniającą czujnik C-7p jest jego solidna konstrukcja i niezawodność działania. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia długotrwałą trwałość i niezawodność działania nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Dzięki temu, użytkownicy mogą być pewni, że czujnik C-7p Sinum będzie działać sprawnie przez wiele lat.

Czujnik pokojowy WG.03.0013 cechuje się także wysoką precyzją pomiaru temperatury. Dzięki dokładnemu czujnikowi termicznemu, umożliwia on monitorowanie temperatury w czasie rzeczywistym, co pozwala użytkownikom na szybką reakcję i dostosowanie ustawień ogrzewania do aktualnych warunków.

Uniwersalność czujnika C-7p to kolejny jego atut. Dzięki kompaktowym wymiarom i estetycznemu designowi, doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, a kolor biały pasuje do wielu aranżacji. Może być stosowany zarówno w domach, mieszkaniach, biurach czy też innych obiektach użytkowych.

Podsumowując, przewodowy czujnik pokojowy C-7p to niezastąpiony element systemów zarządzania klimatyzacją i ogrzewaniem. Dzięki zaawansowanej funkcjonalności, niezawodności działania i estetycznemu designowi, czujnik ten zapewnia użytkownikom komfort oraz efektywność energetyczną, przyczyniając się do poprawy jakości życia w pomieszczeniach.

Dane techniczne i instrukcja obsługi TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
- 30 do +50 C
rodzaj produktu
regulatory temperatury (termostaty)
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty