Bezprzewodowy regulator pokojowy R-8b biały WG.11.0293 Sinum Tech-Sterowniki

163,07 zł Brutto /szt.
1385056

Dostępna ilość: 9
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Bezprzewodowy regulator pokojowy R-8b biały WG.11.0293 Sinum Tech-Sterowniki. To innowacyjne urządzenie, które umożliwia precyzyjną kontrolę temperatury w pomieszczeniach, zapewniając użytkownikom komfort i wygodę. Regulator R-8b może służyć do kontroli temperatury w bezprzewodowych systemach grzejnikowych jak i systemach podłogowych.

Główną cechą wyróżniającą regulator R-8b jest jego bezprzewodowa funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowej, użytkownik może łatwo i wygodnie sterować temperaturą w pomieszczeniach, bez konieczności stosowania skomplikowanych instalacji czy ciągnięcia kabli. To sprawia, że instalacja jest szybka i prosta, a użytkownik może swobodnie przenieść regulator w dowolne miejsce, które mu odpowiada. Urządzenie zasilane jest na 2 baterie AAA.

Regulator R-8b charakteryzuje się również prostotą obsługi i intuicyjnym interfejsem. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi oraz przejrzystym przyciskom sterującym, użytkowanie regulatora jest łatwe nawet dla osób niezaznajomionych z technologią. Dodatkowo, możliwość programowania różnych harmonogramów ogrzewania pozwala dostosować działanie systemu do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

Bezpieczeństwo użytkowania jest priorytetem dla Sinum Tech-Sterowniki. Regulator R-8b został wyposażony w zaawansowane zabezpieczenia, które zapewniają nie tylko bezpieczne korzystanie z urządzenia, ale także długą żywotność i niezawodność działania.

Podsumowując, bezprzewodowy regulator pokojowy R-8b to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących prostych i wygodnych sposobów sterowania temperaturą w pomieszczeniach. Dzięki zaawansowanej funkcjonalności, prostocie obsługi i uniwersalności zastosowania, regulator ten zapewnia użytkownikom komfort i wygodę w codziennym użytkowaniu.

Dane techniczne i instrukcja obsługi TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
wymiary [mm]
80x80x16
sposób zasilania
bateryjne: 2xAA
rodzaj produktu
regulatory temperatury (termostaty)
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty