Przycisk dzwonek ŁP-6Y/m/33 czarny metalik Impresja Ospel

20,14 zł Brutto /szt.
1516957

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przycisk dzwonek ŁP-6Y/m/33 czarny metalik Impresja Ospel. Wysokiej jakości dzwonek do drzwi, dedykowany do montażu wewnętrznego. Jego stopień szczelności IP20 nie zabezpiecza go bowiem przed działaniem czynników zewnętrznych, dlatego też nie można go montować za zewnątrz budynków. Dzwonki do drzwi tego typu nadają się np. na klatkę schodową w bloku lub jako dzwonek na korytarzu biurowca.

Łącznik zwierny odbijający sprzedawany jest bez ramki, należy więc dobrać ramkę tej samej serii Impresja. Posiada metalowy mechanizm z podkładką montażową oraz klawisz z tworzywa sztucznego. Na klawiszu widnieje piktogram dzwonka. Front ma kolor czarny metalik. Model ten nie posiada podświetlenia. Przycisk dzwonkowy biały ŁP-6Y/m/33 Impresja Ospel pozwala na montaż podtynkowy. Jest to łącznik zwierny co oznacza, że po naciśnięciu klawisza – odskakuje od do pozycji wyjściowej.

Wymagany prąd znamionowy to 10A, a napięcie znamionowe to 250V. Producent gwarantuje długotrwale działanie tego produktu – firma Ospel jest bowiem ugruntowanym producentem na rynku. Producent daje 7 lat gwarancji na produkty serii Impresja.

Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny metalik
wymiary [mm]
71x71x40
seria
Impresja
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj produktu
dzwonki
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty