Klin+klips do systemu poziomowania Marten-Level (50+50 szt.) M-MLS-001 MARTEN

21,32 zł Brutto /kpl.
100703

Dostępna ilość: 40
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Klin+klips do systemu poziomowania Marten-Level (50+50 szt.) M-MLS-001 MARTEN. Praktyczny zestaw składający się z 50 szt. klipsów i 50 szt. klinów do łatwego poziomowania płytek. W pionie i poziomie. Tego typu zestaw powinien być mocowany w ilości 4 kompletów na 1 szt., płytki w celu poprawnego wypoziomowania glazury i terakoty.

Klipsy wykonane są z tworzywa sztucznego, w kolorze szarym. Są jednorazowe i nie ma możliwości ich ponownego wykorzystania. Po osadzeniu między płytkami i zaschnięciu kleju i fug – wyłamuje się wystającą ponad płytkę część klipsa. Zrywalne klipsy, działające jako podstawki pod płytki oraz stabilne kliny o dwóch nóżkach z ząbkami poziomującymi, dociskające glazurę do powierzchni podstawki. Sprawdzają się w poziomowaniu kafelków różnego typu, rozmiaru i grubości.

Zielony klin z elastycznego tworzywa sztucznego służy poziomowaniu 2 płytek, do których przylega klips. Wsuwając klin pod uchwyt klipsa – jest on automatyczne wyrównywany podnosząc płytkę do tego samego poziomu. Klin jest wielokrotnego użytku, można go więc zamontować podczas kolejnych prac glazurniczych.

Tego typu zestaw to gotowe rozwiązanie ułatwiające i przyspieszające kładzenie płytek w kuchni, łazience, czy na korytarzu. System Marten-Level pozwala na łatwy montaż płytek z zastosowaniem fugi o minimalnej szerokości 1,5 mm. System ten eliminuje potrzebę używania standardowych krzyżaków i używania cęg oraz innych dodatkowych narządzi. Zestaw M-MLS-001 to wysokiej jakości komplet klin + klips, opatentowany – idealny w pracy każdego profesjonalisty, jak i majsterkowicza.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

rodzaj materiału
tworzywo sztuczne
jednostka
/kpl.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty