Pakiet startowy KLIN+KLIPS (100+300 szt.) systemu poziomowania Marten-Level M-MLS-001-W MARTEN

65,31 zł Brutto /kpl.
100705

Dostępna ilość: 15
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Pakiet startowy KLIN+KLIPS (100+300 szt.) systemu poziomowania Marten-Level M-MLS-001-W MARTEN. Podstawowy zestaw klipsów i klinów pozwalający w prosty sposób na poziomowanie kafelków i płytek. W praktycznym wiaderku producent zawarł 100 szt. klinów i 300 szt. klipsów do poziomowania. Skąd tak różna liczba poszczególnych elementów?

Klin do poziomowania płytek jest elementem wielokrotnego użytku – stąd 100 szt. w pakiecie M-MLS-001-W tego właśnie elementu. Po użyciu w czasie kładzenia płytek – można go użyć ponownie podczas kolejnego kafelkowania. Klin jest wykonany z tworzywa sztucznego, elastycznego, w kolorze zielonym. Jego kształt i struktura materiału sprawia, że nie rysze płytek w czasie pracy i prz demontażu klinów. Klips w zestawie M-MLS-001-W jest w ilości 300 szt. Element ten pozwala na jednokrotne użycie, w związku z czym nie ma możliwości wykorzystania go przy kolejnym remoncie/ budowie. Klips wykonany jest z tworzyw sztucznego, w kolorze szarym. Składa się z części poziomej i pionowej. Pozioma część wsuwana jest pod 2 płytki, a następnie w pionową część zakończoną oczkiem z uchwytem – wpinany jest klin poziomujący. Pozwala to na proste i skuteczne poziomowanie płytek w kuchni, łazience, czy na przedpokoju. Klipsy pozwalają na pracę z płytkami o grubości 7-15 mm. Po zakończonej pracy - element pionowy z oczkiem należy wyłamać, a miejsca między płytkami wypełnić fugą. UWAGA: minimalna szerokość fugi pozwalająca na pracę z systemem Marten-Level to 1,5 mm.

To doskonałe narzędzie do pracy każdego fachowca, jak i majsterkowicza. Przyspiesza pracę i ułatwia poziomowanie glazury i terakoty, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi do poziomowania.

Dane szczegółowe producenta Marten znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

rodzaj materiału
tworzywo sztuczne
jednostka
/kpl.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty