Klin do systemu poziomowania Marten-Level (100 szt.) M-MLS-003 MARTEN

21,32 zł Brutto /kpl.
100701

Dostępna ilość: 38
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Klin do systemu poziomowania Marten-Level (100 szt.) M-MLS-003 MARTEN. Model wykonany z tworzywa sztucznego, w kolorze zielonym. Jest elastyczny, co zapobiega uszkodzeniom glazury na jej narożach.
Jego zadaniem jest właściwe wypoziomowanie dwóch płytek względem klipsu włożonego pomiędzy nie. Ten prosty przyrząd pozwala w szybki sposób ustalić właściwy poziom kładzionej glazury i terakoty zarówno w pionie jak i w poziomie, na powierzchni płaskiej. Każdy kafelek w danej powierzchni powinien być uzbrojony w 4 miejscach w tego typu komplet: klips + klin, co pomoże na poprawne wykafelkowanie ściany lub podłogi wewnątrz pomieszczeń. Co istotne – klipsy są wielokrotnego użytku i po ich demontażu pozwalają na ponowne użycie przy kolejnej budowie i remoncie.

System Marten-Level przeznaczony jest do poziomowania glazury i terakoty wymagającej fug o szerokości min. 1,5 mm. System ten eliminuje potrzebę używania standardowych krzyżaków i używania cęg oraz innych dodatkowych narządzi. Klin M-MLS-003 to produkt wysokiej jakości, opatentowany – idealny w pracy każdego profesjonalisty, jak i majsterkowicza.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
zielony
rodzaj materiału
tworzywo sztuczne
jednostka
/kpl.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty