Klips do systemu poziomowania Marten-Level (100 szt.) M-MLS-002 MARTEN

21,75 zł Brutto /kpl.
100702

Dostępna ilość: 19
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Klips do systemu poziomowania Marten-Level (100 szt.) M-MLS-002 MARTEN. Komplet klipsów służących poziomowaniu glazury i terakoty, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi i poziomic. Klips wykonany jest z tworzywa sztucznego, w kolorze szarym. Kształtem przypomina kotwicę: część dolna, pozioma jest wygięta ku górze, aby ułatwić osadzenie klipsa pod 2 kafelkami, a część pionowa zakończona jest praktycznym oczkiem.

Klipsy M-MLS-002 wkłada się pod jeden z kafelków, a następnie kładzie obok drugą płytkę, po czym klinem (do kupienia osobno) poziomuje się oba kafelki po obu stronach klipsa. W celu efektywnego wypoziomowania płytek – warto zastosować 4 klipsy na 1 płytkę (po 1 klipsie z każdej krawędzi kafelka). Klipsy Marten-Level przystosowane są do pracy z płytkami o grubości 7-15 mm.

Klipsy do systemu poziomowania są jednorazowe – po zastygnięciu kleju do kafli klipsy są zrywane (usuwana jest część wystająca powyżej kafeków) i można wówczas fugować szczeliny między kafelkami. Co ważne – klipsy M-MLS-002 dedykowane są do fug o minimalnej szerokości 1,5 mm.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

rodzaj materiału
tworzywo sztuczne
jednostka
/kpl.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty