• Nowy

Zestaw złączek instalacyjnych COMBO4 SCP+SCS+SCL 88000904 IDEAL Simet

266,38 zł Brutto /szt.
106308

Dostępna ilość: 3
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Zestaw złączek instalacyjnych COMBO4 SCP+SCS+SCL 88000904 IDEAL Simet to wszechstronne i niezawodne rozwiązanie, zaprojektowane specjalnie z myślą o profesjonalistach i entuzjastach instalacji elektrycznych. Ten rozbudowany zestaw zawiera 240 sztuk złączek, które spełnią wszelkie wymagania nawet najbardziej wymagających projektów. Dzięki wysokiej jakości materiałom oraz przemyślanej konstrukcji, złączki te zapewniają trwałość, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania.

Zestaw COMBO4 zawiera różnorodne szybkozłączki, które umożliwiają dopasowanie do szerokiego spektrum zastosowań. W jego skład wchodzą:

Szybkozłączki z dźwigniami SCL:
- 30 sztuk SCL2
- 40 sztuk SCL3 
- 20 sztuk SCL5

Szybkozłączki wtykowe SCP:
- 30 sztuk SCP2
- 30 sztuk SCP3
- 20 sztuk SCP4
- 15 sztuk SCP5
- 15 sztuk SCP6
- 10 sztuk SCP8

Szybkozłączki przelotowe SCS:
- 30 sztuk SCS2

Szybkozłączki z serii SCL charakteryzują się mechanizmem dźwigniowym, który umożliwia szybkie i łatwe łączenie przewodów bez użycia specjalistycznych narzędzi. Dźwignia pozwala na pewne zamocowanie przewodów, co eliminuje ryzyko ich poluzowania. Modele dostępne w zestawie:
- SCL2: umożliwia połączenie dwóch przewodów.
- SCL3: umożliwia połączenie trzech przewodów.
- SCL5: umożliwia połączenie pięciu przewodów.
Dzięki wysokiej jakości materiałom, złączki te zapewniają długotrwałą i bezawaryjną eksploatację. 

Szybkozłączki wtykowe z serii SCP (SCP2, SCP3, SCP4, SCP5, SCP6, SCP8) są zaprojektowane z myślą o szybkim i efektywnym łączeniu przewodów. Każdy model różni się liczbą przewodów, które można podłączyć:
- SCP2: dwa przewody
- SCP3: trzy przewody
- SCP4: cztery przewody
- SCP5: pięć przewodów
- SCP6: sześć przewodów
- SCP8: osiem przewodów
Mechanizm zatrzaskowy tych złączek zapewnia solidne połączenie, które jest odporne na wibracje i inne czynniki zewnętrzne. 

Szybkozłączki przelotowe SCS2 są idealne do przelotowego łączenia przewodów, zapewniając pewne i stabilne połączenie. Dzięki swojej konstrukcji, są one odporne na wibracje i inne czynniki zewnętrzne, co sprawia, że idealnie nadają się do zastosowań w trudnych warunkach. 

Zalety zestawu COMBO4 SCP+SCS+SCL 88000904
1. Wszechstronność: Zestaw zawiera szeroki wachlarz złączek, które mogą być używane w różnych zastosowaniach. Bez względu na specyfikę projektu, zestaw COMBO4 oferuje odpowiednie rozwiązanie.
2. Łatwość użycia: Mechanizmy zatrzaskowe i dźwigniowe pozwalają na szybkie i proste łączenie przewodów, co znacznie przyspiesza prace instalacyjne.
3. Wysoka jakość i trwałość: Wszystkie złączki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia ich długotrwałe działanie i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne.
4. Bezpieczeństwo: Produkty IDEAL Simet spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, gwarantując bezpieczne i niezawodne połączenia w instalacjach elektrycznych.
5. Kompleksowość: Zestaw zawiera złączki różnych typów, co pozwala na elastyczność w projektowaniu i realizacji instalacji elektrycznych.

Zestaw COMBO4 SCP+SCS+SCL 88000904 znajduje szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach:
- Instalacje domowe: Idealny do napraw i modernizacji instalacji elektrycznych w domach i mieszkaniach.
- Przemysł: Sprawdza się w wymagających środowiskach przemysłowych, gdzie niezawodność i trwałość są kluczowe.
- Motoryzacja: Może być stosowany w naprawach i modyfikacjach instalacji elektrycznych w pojazdach.
- Budownictwo komercyjne: Użyteczny w budynkach biurowych, centrach handlowych i innych obiektach komercyjnych.

Zestaw złączek instalacyjnych COMBO4 SCP+SCS+SCL 88000904 IDEAL Simet to kompleksowe i niezawodne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, niezawodność oraz łatwość montażu w swojej pracy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi złączek z dźwigniami, wtykowych i przelotowych, zestaw ten oferuje kompleksowe rozwiązanie dla różnych aplikacji instalacyjnych. Wybierając ten zestaw, inwestujesz w produkty, które zapewnią trwałość, bezpieczeństwo i efektywność Twoich instalacji elektrycznych.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty