• Nowy

Zestaw złączek instalacyjnych COMBO1 SCL 88000901 IDEAL Simet

61,27 zł Brutto /kpl.
106305

Dostępna ilość: 6
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Zestaw złączek instalacyjnych COMBO1 SCL 88000901 IDEAL Simet to kompleksowe rozwiązanie dla profesjonalistów oraz hobbystów zajmujących się instalacjami elektrycznymi. Dzięki innowacyjnemu podejściu i wysokiej jakości materiałom, zestaw ten zapewnia niezawodność i trwałość, które są kluczowe przy wszelkiego rodzaju pracach związanych z instalacjami.

Zestaw COMBO1 SCL zawiera:
- 10 złączek SCL2 (2 tory);
- 10 złączek SCL3 (3 tory);
- 10 złączek SCL5 (5 torów).

Zestaw zawiera 30 szybkozłączek z dźwignią, które umożliwiają szybkie i wygodne łączenie przewodów elektrycznych bez konieczności stosowania narzędzi. Każda złączka została starannie zaprojektowana, aby zapewnić pewne i trwałe połączenie, eliminując ryzyko luźnych lub niesprawnych połączeń, które mogą prowadzić do problemów z instalacją w przyszłości.

Dzięki różnorodnym rozmiarom i typom złączek w zestawie, użytkownik ma możliwość dopasowania ich do konkretnych potrzeb i wymagań projektu. Bez względu na to, czy potrzebujesz złączki do małych, precyzyjnych połączeń czy do większych, mocniejszych aplikacji, ten zestaw zapewnia odpowiednią różnorodność, aby sprostać różnym wymaganiom.

Materiały użyte do produkcji złączek są wysokiej jakości i trwałe, co gwarantuje niezawodność działania nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Dodatkowo, łatwość użycia i montażu sprawiają, że zestaw ten jest idealnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, którzy cenią sobie wygodę i efektywność w swoich projektach.

Zestaw złączek instalacyjnych COMBO1 SCL 88000901 to niezbędny element wyposażenia dla każdego elektryka, który ceni sobie niezawodność, trwałość i łatwość użycia w swojej pracy. Dzięki wysokiej jakości materiałom, innowacyjnemu designowi i różnorodności rozmiarów, ten zestaw zapewnia kompleksowe rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych. Niezawodność, trwałość i łatwość montażu sprawiają, że jest to idealny wybór zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów, którzy poszukują wysokiej jakości produktów, które spełnią ich oczekiwania i zapewnią satysfakcję z wykonanej pracy.

Dane Simet znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

przekrój żyły (mm2)
0.2 - 4
kolor
niebieski
jednostka
/kpl.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty