• Nowy

Zestaw złączek instalacyjnych COMBO2 SCP+SCS 88000902 IDEAL Simet

83,26 zł Brutto /kpl.
106306

Dostępna ilość: 3
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Zestaw złączek instalacyjnych COMBO2 SCP+SCS 88000902 IDEAL Simet to wszechstronny i innowacyjny produkt, stworzony z myślą o profesjonalistach i amatorach zajmujących się instalacjami elektrycznymi. Ten kompletny zestaw zawiera 120 szybkozłączek wtykowych SCP2, SCP3, SCP4 oraz przelotowych SCS2, co czyni go niezastąpionym narzędziem w każdej skrzynce narzędziowej.

Zawartość zestawu:
- 30 sztuk szybkozłączek wtykowych SCP2
- 30 sztuk szybkozłączek wtykowych SCP3
- 30 sztuk szybkozłączek wtykowych SCP4
- 30 sztuk szybkozłączek przelotowych SCS2

Szybkozłączki wtykowe SCP (SCP2, SCP3, SCP4) są zaprojektowane z myślą o szybkim i łatwym łączeniu przewodów elektrycznych. Każdy model różni się liczbą możliwych do podłączenia przewodów:
- SCP2: umożliwia podłączenie dwóch przewodów.
- SCP3: umożliwia podłączenie trzech przewodów.
- SCP4: umożliwia podłączenie czterech przewodów.

Te szybkozłączki charakteryzują się prostotą użycia - wystarczy włożyć odizolowane końce przewodów do złączki, a mechanizm zatrzaskowy zapewni pewne i trwałe połączenie. Dzięki temu, czas montażu zostaje znacząco skrócony, co jest kluczowe w sytuacjach wymagających szybkich i niezawodnych rozwiązań. 

Szybkozłączki przelotowe SCS2 są idealne do łączenia przewodów w sytuacjach, gdzie konieczne jest przelotowe połączenie kabli. Zapewniają one solidne i bezpieczne połączenie, które jest odporne na wibracje i inne czynniki zewnętrzne, co sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem do zastosowań w trudnych warunkach.

Zalety zestawu COMBO2 SCP+SCS 88000902:

1. Wszechstronność i różnorodność: Zestaw oferuje szeroką gamę złączek, które mogą być używane w różnych aplikacjach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz połączyć dwa, trzy czy cztery przewody, zestaw COMBO2 ma odpowiednie rozwiązanie.
2. Łatwość i szybkość montażu: Dzięki mechanizmom zatrzaskowym, złączki są łatwe w użyciu i nie wymagają specjalistycznych narzędzi. To znacząco przyspiesza pracę i zwiększa efektywność.
3. Trwałość i niezawodność: Złączki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długotrwałe i niezawodne działanie. Są odporne na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że mogą być stosowane w różnych warunkach środowiskowych.
4. Bezpieczeństwo: Złączki IDEAL Simet spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, co gwarantuje, że instalacje wykonane za ich pomocą są bezpieczne i niezawodne.

Zestaw złączek instalacyjnych COMBO2 SCP+SCS 88000902 znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, w tym:
- Instalacje domowe: Idealny do prac instalacyjnych w domach i mieszkaniach, gdzie wymagane są szybkie i pewne połączenia.
- Przemysł: Sprawdza się w środowiskach przemysłowych, gdzie niezawodność i trwałość są kluczowe.
- Motoryzacja: Może być stosowany do napraw i modyfikacji instalacji elektrycznych w pojazdach.
- Instalacje komercyjne: Użyteczny w budynkach komercyjnych, biurach i innych obiektach, gdzie konieczne jest szybkie łączenie przewodów.

Zestaw złączek instalacyjnych COMBO2 SCP+SCS 88000902 IDEAL Simet to kompleksowe i niezawodne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, łatwość montażu i bezpieczeństwo. Dzięki szerokiej gamie złączek wtykowych i przelotowych, zestaw ten sprawdzi się w wielu różnych zastosowaniach, oferując trwałe i pewne połączenia elektryczne. Wybierając ten zestaw, inwestujesz w produkt, który ułatwi Twoją pracę i zapewni niezawodne działanie każdej instalacji.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

jednostka
/kpl.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty