Radiowy nadajnik klawiszowy 2-kanałowy RNK-22 EXTA LIFE Zamel

93,41 zł Brutto /szt.
1405301

Dostępna ilość: 4
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Radiowy nadajnik klawiszowy 2-kanałowy RNK-22 EXTA LIFE, firmy ZAMEL. Bezprzewodowy łącznik sterujący odbiornikami w sieci EXTA LIVE z wbudowanym czujnikiem temperatury. Model RNK-22 jest modelem dwukanałowym, co oznacza że za jego pomocą możemy sterować niezależnie dwoma urządzeniami. Za pomocą łącznika bezprzewodowego RNK urządzenie elektryczne możemy włączać, wyłączać, otwierać, zamykać, a w przypadku oświetlenia rozjaśniać i przyciemniać.
Korzystając z funkcji zarządzania systemem EXTA LIVE za pomocą kontrolera EFC-01 zyskujemy możliwość odczytywanie w dedykowanej aplikacji temperatury powietrza jaka panuje w pomieszczeniu w którym zainstalowany jest łącznik.

Łączniki RNK montowane są na taśmę samoprzylepną, mogą więc być montowane niemal dowolnej powierzchni. Fakt zasilania bateryjnego i bezprzewodowość powodują, że do łącznika nie prowadzą żadne przewody, możemy więc montować go w dowolnym miejscu.

Seria EXTA LIVE firmy ZAMEL to jedna z nowszych serii tej firmy zaprojektowana z myślą o inteligentnym domu (smarthome). Poprzednikiem tej serii jest seria EXTA FREE. Na pierwszy rzut oka, użyteczność obu serii jest identyczna. Różnicą jest jednak fakt, że EXTA FREE stworzona była z myślą o sterowaniu radiowym (za pomocą pilotów), a później rozszerzono jej możliwości o sterowanie za pomocą smartfonów. Natomiast seria EXTA LIVE została stworzona z myślą o możliwości sterowania za pomocą smartfonów, którą uzupełnia możliwość sterowania również drogą radiową.
Efekt jest taki, że produkty z serii EXTA LIVE posiadają nieco bardziej rozbudowane funkcje i możliwości przy sterowaniu za pomocą smartfonów przez WiFi. Istotną różnicą jest łatwość połączenia wszystkich elementów systemu EXTA LIVE w działającą całość, ponieważ podzespoły po włączeniu od razu widoczne są w sieci. Kolejne zalety, to bezpłatny update oprogramowania odbiorników, szyfrowanie transmisji, rozbudowane funkcje logiczne.
Dzięki produktom serii ZAMEL EXTA LIVE można bezprzewodowo sterować różnego rodzaju elementami inteligentnego domu (smart house), takimi jak oświetleniem (tradycyjnym oraz LED), roletami okiennymi, ogrzewaniem, bramami wjazdowymi, fontannami, podgrzewaniem schodów, podjazdów oraz wieloma innymi urządzeniami, które przystosowane są do współpracy w technologii smarthouse.

Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-10 do +55
klasa ochrony
III
waga [kg]
0,1
wymiary [mm]
90x80x11,5
stopień szczelności
IP20
sposób zasilania
bateryjne
zasięg działania [m]
do 300
rodzaj produktu
nadajnik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty