Radiowy sterownik rolet 2-kierunkowy SRP-22 EXTA LIFE ZAMEL
  • Radiowy sterownik rolet 2-kierunkowy SRP-22 EXTA LIFE ZAMEL
  • Radiowy sterownik rolet 2-kierunkowy SRP-22 EXTA LIFE ZAMEL

Radiowy sterownik rolet 2-kierunkowy SRP-22 EXTA LIFE ZAMEL

137,93 zł Brutto /szt.
1403694

Ostatnie sztuki: 1
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Radiowy sterownik rolet 2-kierunkowy SRP-22 EXTA LIFE ZAMEL. Sterownik Zamel SRP-22 EXTA Live odpowiada ze sterowanie roletami, czyli jest jednym z najbardziej istotnych elementów inteligentnego domu. Dedykowana aplikacja do obsługi systemu EXTA LIVE, pozwala na wygodne i czytelne zarządzanie sterownikami rolet w całym domu. Dzięki ikonom widocznym w aplikacji obsługa jest łatwa i domyślna. Jednym kliknięciem można zamknąć lub otworzyć wszystkie rolety w domu. Ponadto system pozwala nam na zaprogramowanie harmonogramu, wg. Którego system sam będzie obsługiwał rolety bez naszego udziału.

Poza funkcjami smarthome, sterownik SRP-22 pozwala na manualną (tradycyjną) obsługę rolet i żaluzji za pomocą tradycyjnych łączników naściennych lub/i pilotów i łączników bezprzewodowych.

Seria EXTA LIVE firmy ZAMEL to jedna z nowszych serii tej firmy zaprojektowana z myślą o inteligentnym domu (smarthome). Poprzednikiem tej serii jest seria EXTA FREE. Na pierwszy rzut oka, użyteczność obu serii jest identyczna. Różnicą jest jednak fakt, że EXTA FREE stworzona była z myślą o sterowaniu radiowym (za pomocą pilotów), a później rozszerzono jej możliwości o sterowanie za pomocą smartfonów. Natomiast seria EXTA LIVE została stworzona z myślą o możliwości sterowania za pomocą smartfonów, którą uzupełnia możliwość sterowania również drogą radiową.

Efekt jest taki, że produkty z serii EXTA LIVE posiadają nieco bardziej rozbudowane funkcje i możliwości przy sterowaniu za pomocą smartfonów przez WiFi. Istotną różnicą jest łatwość połączenia wszystkich elementów systemu EXTA LIVE w działającą całość, ponieważ podzespoły po włączeniu od razu widoczne są w sieci. Kolejne zalety, to bezpłatny update oprogramowania odbiorników, szyfrowanie transmisji, rozbudowane funkcje logiczne.

Dzięki produktom serii ZAMEL EXTA LIVE można bezprzewodowo sterować różnego rodzaju elementami inteligentnego domu (smart house), takimi jak oświetleniem (tradycyjnym oraz LED), roletami okiennymi, ogrzewaniem, bramami wjazdowymi, fontannami, podgrzewaniem schodów, podjazdów oraz wieloma innymi urządzeniami, które przystosowane są do współpracy w technologii smarthouse.

Szczegółowe informacje o produkcie na stronie producenta: TUTAJ

Dane techniczne

klasa izolacji
II
waga [kg]
0,04
wymiary [mm]
47,5x47,5x20
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
maksymalne obciążenie [A]
2 (350W AC-3)
rodzaj produktu
sterownik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty