• Nowy

Dwupolowy bezprzewodowy dotykowy szklany włącznik z regulatorem temperatury WSR-02P biały Sinum WG.23.0016 Tech-Sterowniki

800,14 zł Brutto /szt.
1385020

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Dwupolowy bezprzewodowy dotykowy szklany włącznik z regulatorem temperatury WSR-02P biały WG.23.0016 Tech-Sterowniki to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na wygodne sterowanie oświetleniem oraz regulację temperatury w pomieszczeniach. Ten zaawansowany technologicznie produkt łączy w sobie nowoczesny design, łatwą obsługę oraz funkcjonalność, co czyni go doskonałym wyborem dla osób poszukujących inteligentnych rozwiązań do swojego domu.

Włącznik WSR-02P wyróżnia się eleganckim, białym szklanym panelem, który doskonale wpasowuje się w każde nowoczesne wnętrze, nadając mu stylowy i minimalistyczny charakter. Dotykowa powierzchnia umożliwia łatwe sterowanie oświetleniem oraz regulację temperatury, eliminując konieczność korzystania z tradycyjnych przełączników i regulatorów.

Z lewej strony znajduje się regulator temperatury, wyposażony z dotykowy ekran LCD, z chwilowym podświetleniem. Główną funkcją tego włącznika jest możliwość regulacji temperatury w pomieszczeniu. Dzięki wbudowanemu regulatorowi temperatury użytkownicy mogą precyzyjnie dostosować temperaturę do swoich preferencji oraz harmonogramu dnia. Funkcja ta pozwala oszczędzać energię poprzez zaprogramowanie niższych temperatur w godzinach, gdy pomieszczenie jest niezajmowane, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Dodatkowo mierzy również wilgotność powietrza w pomieszczaniu. Posiada tryb grzanie/chłodzenie.

Prawa część to WSR-02P to łącznik dwupolowy, co oznacza, że można nim sterować dwoma różnymi obwodami elektrycznymi. Daje to użytkownikom większą elastyczność w zarządzaniu oświetleniem w różnych częściach domu lub innymi urządzeniami elektrycznymi. Może to być szczególnie przydatne w przypadku różnych scenariuszy użytkowania pomieszczeń.

Wymiary całości to 164x84,7x37,2 mm. Komunikacja z centralą Sinum odbywa się bezprzewodowo: WTP 868MHz. Istnieje możliwość zmiany koloru podświetlania, trybu wyświetlania całości i intensywności podświetlenia.

Dwupolowy bezprzewodowy dotykowy szklany włącznik z regulatorem temperatury WSR-02P biały Sinum WG.23.0016 to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują inteligentnych i funkcjonalnych urządzeń do swojego domu. Łączy w sobie nowoczesną technologię z eleganckim designem, zapewniając użytkownikom nie tylko wygodę, ale również oszczędność energii i estetyczne wykończenie wnętrza.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
+5.....+50
wymiary [mm]
164x84,7x37,2
napięcie znamionowe [V]
230
rodzaj materiału
szkło
pobór mocy [W]
1
rodzaj produktu
zestaw
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty