Moduł RGBWW do taśm LED na szynę DIN RGB-S5m WG.23.0085 SINUM Tech-Sterowniki

421,02 zł Brutto /szt.
1385045

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Moduł RGBWW do taśm LED na szynę DIN RGB-S5m WG.23.0085 SINUM Tech-Sterowniki. To zaawansowane urządzenie, które umożliwia tworzenie dynamicznego i kolorowego oświetlenia LED w różnych pomieszczeniach. Produkowany przez renomowaną firmę Tech-Sterowniki, ten sterownik LED RGBWW jest niezwykle wszechstronny i przydatny w różnych zastosowaniach, zapewniając użytkownikom możliwość eksperymentowania z różnymi kolorami i efektami świetlnymi.

Główną cechą wyróżniającą moduł WG.23.0085 Sinum jest jego wielofunkcyjność i łatwość obsługi. Dzięki możliwości sterowania kolorami RGB oraz białym światłem (Warm White i Cool White), użytkownicy mają pełną kontrolę nad atmosferą w pomieszczeniach. Panel sterowania oraz intuicyjne przyciski umożliwiają szybką i łatwą zmianę kolorów oraz efektów świetlnych, co pozwala na stworzenie wyjątkowej atmosfery w każdej sytuacji.

Sterownik WG.23.0085 dedykowany jest do montażu na szynie TH-35. Jego wymiary to 89x65x35 mm. Łączność z centralą Sinum odbywa się przewodowo przez protokół TECH SBUS. Moduł zasilany jest napięciem 12-24V DC. Oferowany model ma 5 kanałów, obciążalność każdego z kanałów to 3A.

Moduł RGB-S5m został również zaprojektowany z myślą o oszczędności energii i bezpieczeństwie użytkowników. Dzięki zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa, takim jak zabezpieczenie przed przepięciami czy przeciążeniem, chroni podłączone taśmy LED przed uszkodzeniem i zapewnia stabilną pracę urządzenia.

Podsumowując, moduł RGBWW do taśm LED na szynę DIN przewodowy RGB-S5m to niezastąpiony element w instalacjach oświetleniowych, zapewniający szerokie możliwości personalizacji oraz stworzenie wyjątkowej atmosfery w pomieszczeniach. Dzięki zaawansowanej funkcjonalności, prostemu montażowi i wysokiej jakości wykonania, ten moduł spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
+5.....+50
wymiary [mm]
89x65x35
napięcie znamionowe [V]
12/24
sposób montażu
na szynę TH-35
rodzaj produktu
sterownik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty