Przewodowy regulator temperatury i wilgotności R-S1 biały WG.23.0055 Sinum Tech-Sterowniki

267,30 zł Brutto /szt.
1385050

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przewodowy regulator temperatury i wilgotności R-S1 biały WG.23.0055 Sinum Tech-Sterowniki. To niezawodne urządzenie, które umożliwia precyzyjną kontrolę temperatury i wilgotności w pomieszczeniach, zapewniając użytkownikom komfort i wygodę. Wyprodukowany przez renomowaną firmę Tech-Sterowniki, ten innowacyjny regulator jest kluczowym elementem systemów zarządzania klimatyzacją i ogrzewaniem, pozwalając użytkownikom na dostosowanie warunków termicznych do swoich preferencji.

Główną cechą wyróżniającą regulator R-S1 jest jego solidna konstrukcja i niezawodność działania. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia długotrwałą trwałość i stabilność pracy nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Dzięki temu, użytkownicy mogą być pewni, że regulator R-S1 będzie działał sprawnie przez wiele lat.Wyposażony został w mechaniczne klawisze, dla pewniejszej kontroli działania. Wyświetlacz LCD jest bez podświetlenia, dzięki czemu urządzenie pobiera mniej prądu.

Regulator WG.23.0055 Sinum cechuje się także precyzyjnym działaniem. Zaawansowane algorytmy regulacji umożliwiają precyzyjne utrzymanie ustalonej temperatury, zapewniając optymalny komfort termiczny w pomieszczeniu. Ponadto, czytelny wyświetlacz LCD oraz przejrzyste przyciski sterujące ułatwiają obsługę urządzenia nawet osobom niezaznajomionym z technologią.Całość działania oparta jest na komunikacji TECH SBUS (szyfrowanym protokole komunikacyjnym).

Regulator wysyła aktualną temperaturę do centralki EH-01, która to porównuje temperaturę zadaną z temperaturą aktualną i steruje następnie pracą urządzenia grzewczego, głowicami grzejnikowymi lub termostatycznymi w celu wyłączenia lub włączenia ogrzewania. Po dodaniu i zaprogramowaniu regulatora w centrali sterującej EH-01 istnieje możliwość zdalnego sterowania temperaturą, ustawianie harmonogramów, a także wykonywanie akcji i scen zależnych od temperatury pomieszczenia. Sprawdź jakie to proste i wreszcie poczuj komfort w swoim domu!

Bezpieczeństwo użytkowania jest priorytetem dla Sinum Tech-Sterowniki. Regulator R-S1 został starannie zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie użytkowników, spełniając wszystkie niezbędne normy i standardy jakości.

Przewodowy regulator pokojowy R-S1 to niezastąpiony element systemów zarządzania klimatyzacją i ogrzewaniem. Dzięki zaawansowanej funkcjonalności, niezawodności działania i estetycznemu designowi, regulator ten zapewnia użytkownikom komfort oraz efektywność energetyczną, przyczyniając się do poprawy jakości życia w pomieszczeniach.

Dane szczegółowe i instrukcja obsługi TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
+5.....+50
napięcie znamionowe [V]
24
sposób montażu
dopuszkowy
pobór mocy [W]
0,2
rodzaj produktu
regulatory temperatury (termostaty)
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty