Przewodowy regulator pokojowy R-S2 biały WG.23.0056 Sinum Tech-Sterowniki

330,07 zł Brutto /szt.
1385051

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przewodowy regulator pokojowy R-S2 biały WG.23.0056 Sinum Tech-Sterowniki. Niezawodne urządzenie, które umożliwia precyzyjną kontrolę temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach, zapewniając użytkownikom komfort i wygodę. Produkowany przez renomowaną firmę Tech-Sterowniki, ten innowacyjny regulator stanowi kluczowy element systemów zarządzania ogrzewaniem, zapewniając optymalne warunki termiczne w każdym pomieszczeniu.

Główną cechą wyróżniającą regulator R-S2 jest jego solidna konstrukcja i niezawodność działania. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia długotrwałą trwałość i niezawodność działania nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Dzięki temu, użytkownicy mogą być pewni, że regulator R-S2 będzie działać sprawnie przez wiele lat.

Regulator pokojowy R-S2 cechuje się także wysoką precyzją w utrzymywaniu ustalonej temperatury. Dzięki zaawansowanym algorytmom regulacji, umożliwia on precyzyjne dostosowanie pracy systemu grzewczego do aktualnych warunków, co pozwala osiągnąć optymalny komfort termiczny w pomieszczeniach. Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że obsługa regulatora R-S2 jest łatwa nawet dla osób niezaznajomionych z technologią. Czytelny wyświetlacz LCD oraz przejrzyste przyciski sterujące umożliwiają szybkie ustawienie preferowanych parametrów oraz monitorowanie aktualnej temperatury w pomieszczeniu. Aktualne odczyty wyświetlane są na urządzeniu oraz przesyłane do Centrali Sinum, gdzie można ich dowolnie użyć tworząc różne automatyzacje. Komunikacja z Centralą odbywa się przewodowo. Regulator montowany jest do puszki elektrycznej o średnicy 60 mm.

Napięcie zasilania 24V DC. temperatura pracy urządzenia to +5 do +50 stopni C. Maksymalny pobór mocy to 0,2W. To doskonały wybór, w przypadku planowania i realizacji instalacji przewodowej. WG.23.0056 Sinum Tech-Sterowniki to niezastąpiony element systemów zarządzania ogrzewaniem. Dzięki zaawansowanej funkcjonalności, niezawodności działania i estetycznemu designowi, regulator ten zapewnia użytkownikom komfort oraz efektywność energetyczną, przyczyniając się do poprawy jakości życia w pomieszczeniach.

Dane szczegółowe i instrukcja obsługi TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
-5.....+50
napięcie znamionowe [V]
24
rodzaj materiału
szkło
rodzaj produktu
regulatory temperatury (termostaty)
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty