Bezprzewodowy regulator pokojowy R-8b PLUS biały WG.11.0297 Sinum Tech-Sterowniki

216,60 zł Brutto /szt.
1385057

Dostępna ilość: 9
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Bezprzewodowy regulator z pomiarem wilgotności powietrza R-8b PLUS biały WG.11.0297 Sinum Tech-Sterowniki. Zaawansowane urządzenie, które umożliwia precyzyjną kontrolę zarówno temperatury, jak i wilgotności w pomieszczeniach. Wyprodukowany przez Tech-Sterowniki regulator marki Sinum to innowacyjne urządzenie zapewniające nie tylko komfort, ale także zdrowe warunki życia dla użytkowników.

Główną cechą wyróżniającą regulator R-8b PLUS jest jego bezprzewodowa funkcjonalność. Dzięki technologii bezprzewodowej, użytkownik może wygodnie kontrolować temperaturę oraz wilgotność powietrza w pomieszczeniach, bez konieczności ciągnięcia kabli czy przewodów. To sprawia, że instalacja jest szybka i prosta, a użytkownik może cieszyć się pełną swobodą w wyborze miejsca montażu. WG.11.0297 Sinum zasilany jest bateryjnie (2x AAA).

Regulator R-8b PLUS charakteryzuje się również prostotą obsługi i intuicyjnym interfejsem. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD oraz przejrzystym przyciskom sterującym, użytkowanie regulatora jest łatwe nawet dla osób niezaznajomionych z technologią. Dodatkowo, możliwość programowania różnych harmonogramów ogrzewania oraz monitorowanie wilgotności powietrza pozwala dostosować działanie systemu do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

Unikalną cechą regulatora R-8b PLUS jest wbudowany czujnik wilgotności powietrza. Dzięki temu, regulator nie tylko utrzymuje stabilną temperaturę w pomieszczeniach, ale także dba o odpowiedni poziom wilgotności, co jest istotne dla zdrowia i komfortu mieszkańców.

Estetyczny design regulatora R-8b PLUS sprawia, że doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, a jego kolor biały pasuje do wielu różnych aranżacji. Dodatkowo, kompaktowe wymiary pozwalają na dyskretny montaż nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Bezpieczeństwo użytkowania jest priorytetem dla Sinum Tech-Sterowniki. Regulator R-8b PLUS został wyposażony w zaawansowane zabezpieczenia, które zapewniają nie tylko bezpieczne korzystanie z urządzenia, ale także chronią je przed ewentualnymi uszkodzeniami czy awariami.

Podsumowując, bezprzewodowy regulator z pomiarem wilgotności powietrza R-8b PLUS to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących zaawansowanych możliwości kontroli klimatu w pomieszczeniach. Dzięki zaawansowanej funkcjonalności, prostocie obsługi i estetycznemu designowi, regulator ten sprawdzi się doskonale w różnych wnętrzach, zapewniając komfort i zdrowe warunki życia.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
wymiary [mm]
84x84x16
sposób montażu
natynkowy
sposób zasilania
bateryjne: 2xAA
rodzaj produktu
regulatory temperatury (termostaty)
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty