Wprowadzone obostrzenia z powodu wirusa COVID-19 spowodowały reorganizację, która przekłada się na 24-48 godz. opóźnienia w wysyłkach. Przepraszamy.

Lampa metalohalogenkowa HQI-TS 150W NDL zimna UVS Rx7s Osram

Lampa metalohalogenkowa HQI-TS 150W NDL zimna UVS Rx7s Osram

36,24 zł Brutto /szt.
146644

Dostępny

Opis

Lampa metalohalogenkowa HQI-TS 150W NDL zimna UVS Rx7s, marki Osram. Żarówka metalohalogenkowa MH to nowoczesne, energooszczędne źródło światła o szczególnie dobrych właściwościach barwowych. Łączy zalety wysokiej skuteczności świetlnej i zdolności wiernego oddawania barw oświetlanych przedmiotów, a także wysokiej trwałości. Oddawanie barw przez lampy MH jest uznawane za jedne z najlepszych wśród sztucznych źródeł światła. Model o mocy 150 W, oparty jest na trzonku Rx7s, emituje zimne światło.
Są one popularne w wysokich i niskich wnętrzach przemysłowych, dużych obiektach handlowych, halach targowych i magazynach. Lampy MH stosuje się w salach widowiskowych i zamkniętych obiektach sportowych. W oświetleniu zewnętrznym są stosowane do oświetlenia stadionów i boisk oraz do oświetlania wielu obiektów architektonicznych o charakterze reprezentacyjnym.

Dane techniczne

moc [W]
150
wymiary dł x szer x wys [mm]
135x23x23
waga [kg]
0,07
napięcie znamionowe [V]
230
strumień świetlny [lm]
12500
rodzaj trzonka
RX7S
temperatura barwowa [K]
4200
barwa światła
zimna
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie