Lampa metalohalogenkowa MH 150W/3000K Rx7s Lightech

28,41 zł

28.413
brutto/szt. Dla elektryków.pl

146221

Dodaj do listy życzeń

 Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

Lampa metalohalogenkowa MH 150W/3000K Rx7s Lightech

Lampa metalohalogenkowa MH 150W/3000K Rx7s Lightech

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

opis

Lampa metalohalogenkowa MH 150W/3000K Rx7s, marki Lightech. Żarówka metalohalogenkowa MH to nowoczesne, energooszczędne źródło światła o szczególnie dobrych właściwościach barwowych. Łączy zalety wysokiej skuteczności świetlnej i zdolności wiernego oddawania barw oświetlanych przedmiotów, a także wysokiej trwałości. Oddawanie barw przez lampy MH jest uznawane za jedne z najlepszych wśród sztucznych źródeł światła. Model o mocy 150 W, oparty jest na trzonku Rx7s i emituje ciepłe światło.
Lampy te są one popularne w wysokich i niskich wnętrzach przemysłowych, dużych obiektach handlowych, halach targowych i magazynach. Lampy MH stosuje się w salach widowiskowych i zamkniętych obiektach sportowych. W oświetleniu zewnętrznym są stosowane do oświetlenia stadionów i boisk oraz oświetlania obiektów architektonicznych.

Dane techniczne

Moc [W] 150
Temperatura pracy [°C] -20 do +50
Wymiary dł x szer x wys [mm] 138x23
Napięcie znamionowe [V] 230
Strumień świetlny [lm] 11000
Temperatura barwowa [K] 3000
Żywotność źródła światła [h] 10000
Rodzaj trzonka RX7S
Prąd znamionowy [A] 1,8
Barwa światła ciepła

PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać. 

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

PROMOCJA