Wprowadzone obostrzenia z powodu wirusa COVID-19 spowodowały reorganizację, która przekłada się na opóźnienia w wysyłkach - do 2 dni roboczych. Przepraszamy.

Lampa metalogalogenkowa HQI-TS 150W WDL ciepła UVS Rx7s Osram

Lampa metalohalogenkowa HQI-TS 150W WDL ciepła UVS Rx7s Osram

36,24 zł Brutto /szt.
146643

Dostępny

Opis

Lampa metalohalogenkowa HQI-TS 150W WDL ciepła UVS Rx7s, firmy Osram. Żarówka metalohalogenkowa MH to nowoczesne, energooszczędne źródło światła o szczególnie dobrych właściwościach barwowych. Łączy zalety wysokiej skuteczności świetlnej i zdolności wiernego oddawania barw oświetlanych przedmiotów, a także wysokiej trwałości. Oddawanie barw przez lampy MH jest uznawane za jedne z najlepszych wśród sztucznych źródeł światła. Model o mocy 150 W, oparty jest na trzonku Rx7s i daje silne, ciepłe światło.

HQI-TS są popularne w wysokich i niskich wnętrzach przemysłowych, dużych obiektach handlowych, halach targowych i magazynach. Lampy MH stosuje się w salach widowiskowych i zamkniętych obiektach sportowych. W oświetleniu zewnętrznym są stosowane do oświetlenia stadionów i boisk oraz do oświetlania wielu obiektów architektonicznych o charakterze reprezentacyjnym.

Dane techniczne

moc [W]
150
wymiary dł x szer x wys [mm]
135x23x23
waga [kg]
0,07
napięcie znamionowe [V]
230
rodzaj trzonka
RX7S
temperatura barwowa [K]
3000
barwa światła
ciepła
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie