Gniazdo modułowe 230V na szynę TH-35 NGM230 1585004 Next

13,74 zł Brutto /szt.
713110

Dostępna ilość: 978
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo modułowe 230V na szynę TH-35 NGM230 1585004 Next. To kompaktowe, ale wydajne urządzenie jest zaprojektowane do montażu na szynie DIN TH-35, co sprawia, że idealnie nadaje się do zastosowania w rozdzielniach elektrycznych, zarówno w przemyśle, jak i w obiektach mieszkalnych oraz komercyjnych.

Gniazdo wtyczkowe modułowe posiada bolec uziemiający, zapewniający skuteczną ochronę przeciwporażeniową. Gniazdo 1-fazowe 2P+Z z przesłonami torów prądowych ma obciążenie styków 16A. To praktyczne gniazdo z uziemieniem pozwala podpiąć dowolne urządzenie wymagające zasilania bez konieczności wykorzystania tradycyjnego gniazda zasilającego.

Gniazdo na szynę DIN to wygodne rozwiązanie do zasilania urządzeń na 230V prosto z rozdzielnicy. Zajmuje 2,5 modułu na szynie. Warto więc zaprojektować i zapewnić w rozdzielni miejsce na tego typu gniazdo zasilające. Pozwoli to na podłączenie np. wiertarki, czy innego urządzenia - gdy w pobliżu nie ma innego źródła zasilania.

Dzięki kompaktowej konstrukcji gniazdo NGM230 łatwo instaluje się na standardowej szynie DIN, co umożliwia jego wykorzystanie w różnych środowiskach instalacyjnych.

Produkt spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa, co zapewnia użytkownikom spokój o stan instalacji elektrycznej. Gniazdo jest odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz przeciążenia.

NGM230 umożliwia szybkie i łatwe podłączenie urządzeń 230V bez konieczności stosowania dodatkowych przedłużaczy czy rozgałęźników, co przekłada się na oszczędność czasu i przestrzeni.

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje długotrwałą pracę urządzenia nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

Wybierając gniazdo NGM230, inwestujesz w nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli na łatwe zarządzanie energią elektryczną w twoim obiekcie, zapewniając przy tym wysoką funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Next, jako doświadczony producent w branży elektrotechnicznej, gwarantuje produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości i efektywności.

Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-20 do +50
ilość modułów
2,5
wymiary [mm]
45x62x82
inne
zabezpieczenie przed dziećmi (przesłony torów prądowych)
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
16
sposób montażu
na szynę TH-35
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty