Wyłącznik nadprądowy B 10A 3P xPole Home HN-B10/3 194879 Eaton

51,61 zł Brutto /szt.
1821191

Dostępna ilość: 12
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Wyłącznik nadprądowy B 10A 3P xPole Home HN-B10/3 194879 Eaton. Wyłączniki nadprądowe serii xPole Home firmy Eaton Electric przeznaczone są do zabezpieczania obwodów elektrycznych przez skutkami przeciążeń i zwarć. Eska 194879 posiada charakterystykę czasową B oraz prąd znamionowy 10A. Posiada znamionową zdolność zwarciową 6kA.

Najważniejszą zaletą wyłączników nadprądowych w przeciwieństwie do tradycyjnych wkładek bezpiecznikowych - jest możliwość wielokrotnego ich użycia. O przewadze nad wkładkami topikowymi decyduje również wysoka czułość działania. Możliwość plombowania w pozycji ZAŁ/WYŁ. HN-B10/3 to eska 3-polowa, do montażu na szynie TH-35. Model 3-biegunowy, maksymalny przekrój przewodów 25mm2.

Seria xPole Home to seria produktów przeznaczonych do nowoczesnych budynków, gwarantująca najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo. xPole Home to seria obejmująca całą gamę wyłączników nadprądowych, kombinowanych i różnicowoprądowych, została opracowana z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i efektywności projektowania. Produkty xPole Home mają podwójne zaciski przyłączeniowe windowe i szynowe oraz klips mocujący do szybkiego montażu na szynie TH35. Pozwalają na zasilanie aparatur z góry lub z dołu.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. takie produkty EATON, jak elementy aparatury sterowniczej, rozłączniki bezpiecznikowe, lampki sygnalizacyjne, wyłączniki silnikowe, ograniczniki przepięć, styczniki mocy, rozdzielnice, czy wyłączniki i rozłączniki mocy.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

ilość modułów
3
charakterystyka
B
prąd znamionowy [A]
10
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty