Sterownik rolet dopuszkowy SRP-02 Exta Free ZAMEL

117,21 zł Brutto /szt.
1403231

Dostępna ilość: 3
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Sterownik rolet dopuszkowy SRP-02, firmy ZAMEL. Model SRP-02 umożliwia sterowanie roletami okiennymi (żaluzjami okiennymi) w wersji przewodowej oraz z wykorzystaniem bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE.

Sterowanie przewodowe, czyli lokalne realizowane jest za pomocą dowolnego łącznika żaluzjowego podłączonego do modułu SRP-02. Jednocześnie sterownik rolet SRP-02 posiada wbudowany odbiornik sygnału z pilota dedykowanego do obsługi systemu EXTA FREE. Dzięki czemu możemy zamykać i otwierać żaluzje za pomocą łącznika na ścianie bądź pilota w ręku.

Sterownik pozwala na zaprogramowanie tak zwanego trybu komfortowego w dwóch opcjach: górnej i dolnej. Oznacza to, że po przyciśnięciu przycisku na pilocie bądź łączniku (górnego lub dolnego), żaluzja otworzy się (lub zamknie) do wcześniej zaprogramowanej pozycji – na przykład do połowy okna.

Sterownik dzięki swoim wymiarom łatwo można zamontować, ponieważ pasuje do otworu montażowego puszki (60mm) lub schować np. w podwieszonym suficie.

W dowolnym momencie można rozbudować system o mini kontroler EFC-02, dzięki któremu będzie można w pełni skorzystać z możliwości jakie daje system EXTA FREE, czyli móc zarządzać urządzeniami przez smartfon. Mini kontroler podłącza się do sieci WiFi, dzięki czemu systemem można zarządzać również z dowolnego miejsca na świecie.

Zasięg sterownika SRP-02 to 250m, który można dodatkowo rozszerzyć poprzez wykorzystanie retransmitera RTN-01.

Firma ZAMEL to wysokiej klasy specjalista w dziedzinie sterowania oświetleniem, systemów domofonowych i  dzwonków, systemów bezpieczeństwa, sterowania radiowego, czy automatyki budynkowej. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. dzwonki, domofony, automaty schodowe, przekaźniki czasowe na szynę DIN, przekaźniki bistabilne, czy wyłączniki zmierzchowe Zamel.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

częstotliwość
868 MHz
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
zasięg działania [m]
250
rodzaj produktu
sterownik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Przeczytaj więcej o sterownikach do rolet!

Przeczytaj więcej o sterownikach do rolet!
�atwe zwroty