Wyłącznik nadprądowy B 16A 3P xPole Home HN-B16/3 194881 Eaton

42,44 zł Brutto /szt.
1821201

Dostępna ilość: 192
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Wyłącznik nadprądowy B 16A 3P xPole Home HN-B16/3 194881 Eaton. Wyłączniki nadprądowe serii xPole Home firmy Eaton Electric przeznaczone są do zabezpieczania obwodów elektrycznych przez skutkami przeciążeń i zwarć. Model 194881 posiada charakterystykę czasową B (tzw. szybką) oraz prąd znamionowy 16A. Posiadają znamionową zdolność zwarciową 6kA.
Najważniejszą zaletą wyłączników nadprądowych w przeciwieństwie do tradycyjnych wkładek bezpiecznikowych - jest możliwość wielokrotnego ich użycia. O przewadze nad wkładkami topikowymi decyduje również wysoka czułość działania. Możliwość plombowania w pozycji ZAŁ/WYŁ. HN-B16/3 to eska 3-polowa, do montaży na szynie TH-35. Model 3-biegunowy, maksymalny przekrój przewodów 25mm2. Przeznaczony do pracy z napięciem 230V.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

xPole Home to seria produktów przeznaczonych do nowoczesnych budynków, gwarantująca najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo. xPole Home to seria obejmująca całą gamę wyłączników nadprądowych HN, kombinowanych HNB i różnicowoprądowych HNC, została opracowana z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i efektywności projektowania.
W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. takie produkty EATON, jak elementy aparatury sterowniczej, rozłączniki bezpiecznikowe, lampki sygnalizacyjne, wyłączniki silnikowe, ograniczniki przepięć, styczniki mocy, rozdzielnice, czy wyłączniki i rozłączniki mocy.

Dane techniczne

ilość modułów
3
napięcie znamionowe [V]
230
charakterystyka
B
prąd znamionowy [A]
16
sposób montażu
na szynę TH-35
wytrzymałość zwarciowa [kA]
6
liczba biegunów
3
ilość faz
3
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty