Adapter gniazda przyczepy 13/7-pinowy tworzywo 12/24V OR-AE-13229 Orno

12,29 zł Brutto /szt.
1400059

Ostatnie sztuki: 2
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Adapter gniazda przyczepy 13/7-pinowy tworzywo 12/24V OR-AE-13229 Orno to niezawodne i solidne rozwiązanie, które ułatwi podłączenie przyczepy do samochodu oraz zapewni stabilne i bezpieczne połączenie elektryczne. Ten praktyczny adapter umożliwia bezproblemowe korzystanie z różnych typów gniazd, co sprawia, że jest idealny zarówno dla profesjonalnych kierowców jak i użytkowników domowych.

Dzięki adapterowi OR-AE-13229 możesz łatwo podłączyć przyczepę z wtyczką 7-pinową do gniazda 13-pinowego, zamontowanego w samochodzie. Takie podłączenie pozwala na uruchomienie sygnalizacji świetlnej w holowanej przyczepie lub platformie rowerowej wyposażonej w oświetlenie. Jeśli masz starszą przyczepę 7-pinową lub platformę rowerową 7-pin - zastosuj przejściówkę OR-AE-13229 Orno i dostosuj cały zestaw pojazdów do bezpiecznej jazdy z oświetleniem wstecznym, zgodnie z aktualnymi przepisami ruchu drogowego.

Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego adapter jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne, co gwarantuje jego długotrwałą wytrzymałość nawet w trudnych warunkach drogowych. Dzięki temu możesz być pewien, że adapter będzie działał niezawodnie przez wiele lat.

Adapter OR-AE-13229 jest kompatybilny zarówno z samochodami o napięciu 12V, jak i 24V, co czyni go uniwersalnym rozwiązaniem dla różnych typów pojazdów. Bez względu na to, czy prowadzisz samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, ten adapter będzie doskonałym uzupełnieniem Twojego wyposażenia.

Dzięki prostemu i intuicyjnemu designowi adaptera, jego instalacja jest szybka i łatwa. Wystarczy podłączyć odpowiednie piny do gniazda samochodu i przyczepy, aby uzyskać stabilne i bezpieczne połączenie elektryczne.

Dzięki adapterowi gniazda OR-AE-13229 będziesz mógł cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem podczas podróży, bez względu na rodzaj przyczepy lub bagażnika rowerowego na haku.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny
wymiary [mm]
63,60x51,80x44,9
napięcie znamionowe [V]
12/24
rodzaj materiału
PA
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty