Wtyczka przyczepy 13-pin 12/24V tworzywo OR-AE-13228 Orno

16,89 zł Brutto /szt.
1400060

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Wtyczka przyczepy 13-pin 12/24V z tworzywa OR-AE-13228 Orno to niezbędny element dla każdego kierowcy, który korzysta z przyczepy podczas podróży. Ta solidna i trwała wtyczka zapewnia stabilne i niezawodne połączenie elektryczne między pojazdem a przyczepą, co gwarantuje bezpieczne i sprawne funkcjonowanie wszystkich urządzeń elektrycznych podczas jazdy.

Główne cechy wtyczki przyczepy OR-AE-13228:

1. Wysoka jakość wykonania: wtyczka wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, wilgoć czy kurz.

2. Uniwersalne zastosowanie: dzięki kompatybilności z napięciem 12V i 24V, wtyczka jest odpowiednia do różnych typów pojazdów, zarówno osobowych, jak i dostawczych czy ciężarowych.

3. Bezpieczeństwo użytkowania: solidne połączenie 13-pinowe gwarantuje stabilne przekazywanie sygnałów elektrycznych między pojazdem a przyczepą, co eliminuje ryzyko zwarcia lub utraty zasilania. Wtyczka OR-AE-13228 Orno umożliwia załączenie zasilania podstawowego układu oświetlenia kierunkowskazów, świateł przeciwmgielnych, oświetlenia tablicy rejestracyjnej, świateł pozycyjnych i stopu oraz świateł wstecznych (cofania).

4. Łatwy montaż: wtyczka jest łatwa w montażu i podłączeniu, co pozwala na szybką instalację nawet dla osób bez specjalistycznych umiejętności w obszarze elektryki samochodowej.

5. Zgodność z normami bezpieczeństwa: produkt spełnia wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa, co potwierdza jego wysoką jakość i niezawodność w użytkowaniu.

Wtyczka przyczepy 13-pin 12/24V tworzywo OR-AE-13228 Orno to niezawodne rozwiązanie, które zapewni Ci bezpieczne i stabilne połączenie elektryczne między pojazdem a przyczepą podczas podróży. Dzięki wysokiej jakości wykonania i solidnej konstrukcji możesz mieć pewność, że Twoje urządzenia elektryczne będą działały sprawnie i bezpiecznie. Jeśli szukasz do kompletu gniazda 13-pin z tworzywa: wybierz z naszej oferty model OR-AE-13230 Orno.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny
wymiary [mm]
118,4x58,2x48,5
napięcie znamionowe [V]
12/24
rodzaj materiału
tworzywo sztuczne
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty