Gniazdo przyczepy 13-pinowe 12/24V tworzywo OR-AE-13230 Orno

14,93 zł Brutto /szt.
1400061

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo przyczepy 13-pinowe 12/24V tworzywo OR-AE-13230 Orno to niezawodne i solidne rozwiązanie, które umożliwia bezpieczne podłączenie przyczepy do samochodu, zapewniając stabilne i niezawodne połączenie elektryczne. To niezbędny element wyposażenia dla każdego kierowcy, który korzysta z przyczepy podczas podróży.

Gniazdo przyczepy OR-AE-13230 zostało zaprojektowane z myślą o najwyższej jakości i trwałości. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, gwarantuje długotrwałą wytrzymałość. Dzięki temu możesz być pewien, że gniazdo przyczepy będzie działać niezawodnie przez wiele lat.

Jego uniwersalny design oraz kompatybilność z napięciem 12V i 24V sprawiają, że gniazdo OR-AE-13230 jest odpowiednie do różnych typów samochodów, zarówno osobowych, jak i dostawczych czy ciężarowych. Bez względu na rodzaj pojazdu, możesz być pewien, że gniazdo przyczepy zapewni stabilne i bezpieczne połączenie elektryczne. Gniazdo umożliwia załączenie zasilania podstawowego układu oświetlenia kierunkowskazów, świateł przeciwmgielnych, oświetlenia tablicy rejestracyjnej, świateł pozycyjnych i stopu oraz świateł wstecznych (cofania).

Różnica między gniazdem 7-pin a 13-pin to oświetlenie wsteczne. Warto zainwestować więc w gniazdo 13-pinowe i mieć pełne, zgodne z europejskimi normami oświetlenie pełne tyłu auta i przyczepy.

Montaż gniazda przyczepy OR-AE-13230 jest prosty i intuicyjny, co pozwala na szybką i łatwą instalację nawet dla osób bez doświadczenia w obszarze elektryki samochodowej. Wystarczy podłączyć odpowiednie przewody zgodnie z instrukcją obsługi, aby uzyskać stabilne połączenie. Montaż do podłoża w widocznych otworach montażowych. Jeśli szukasz kompatybilnej wtyczki 13-pinowej: polecamy wtyczkę OR-AE-13228 Orno.

Dzięki gniazdu przyczepy 13-pinowemu 12/24V plastik OR-AE-13230 Orno będziesz mógł cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem podczas podróży z przyczepą, mając pewność, że Twoje połączenie elektryczne jest niezawodne i stabilne.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny
wymiary [mm]
72x62,4x50,7
napięcie znamionowe [V]
12/24
rodzaj materiału
tworzywo sztuczne
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty