• Nowy

Dwupolowy przewodowy dotykowy doramkowy szklany włącznik rolet FZ-02m biały Sinum WG.23.0152 Tech-Sterowniki

466,99 zł Brutto /szt.
1385013

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Dwupolowy przewodowy dotykowy doramkowy szklany włącznik rolet FZ-02m biały Sinum WG.23.0152 Tech-Sterowniki. Włącznik FZ-02m to urządzenie do sterowania roletami bezpośrednio z poziomu włącznika lub za pomocą Centrali Sinum, w której użytkownik ma możliwość zaprogramowania określonych warunków podnoszenia/opuszczania rolet. Włącznik komunikuje się przewodowo (TECH SBUS) z Centralą Sinum. Dodatkowo posiada wbudowany czujnik światła, który dostosowuje jasność podświetlenia przycisków do aktualnego poziomu jasności jaka panuje w pomieszczeniu.

Dwupolowy przewodowy dotykowy doramkowy szklany włącznik rolet FZ-02m biały Sinum WG.23.0152 to wyrafinowane rozwiązanie od Tech-Sterowniki, które umożliwia łatwe sterowanie roletami czy żaluzjami w Twoim domu. Ten zaawansowany technologicznie produkt łączy w sobie nowoczesny design, intuicyjną obsługę oraz wysoką funkcjonalność, co czyni go doskonałym wyborem dla osób poszukujących inteligentnych rozwiązań do swojego wnętrza.

Włącznik FZ-02m wyróżnia się eleganckim, białym szklanym panelem, który doskonale komponuje się z nowoczesnym wystrojem pomieszczeń. Jego dotykowa powierzchnia zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także wygodę w obsłudze. Dzięki niemu można łatwo podnosić i opuszczać rolety oraz kontrolować poziom oświetlenia w pomieszczeniu.

Główną funkcją tego włącznika jest możliwość sterowania roletami lub żaluzjami. Dzięki dwupolowemu układowi można kontrolować dwa różne obwody elektryczne, co daje użytkownikom większą elastyczność w zarządzaniu oświetleniem i osłonami okiennymi w różnych częściach domu.

Włącznik FZ-02m jest łatwy w instalacji i może być stosowany zarówno w nowo budowanych domach, jak i w istniejących instalacjach elektrycznych. Dzięki swojej uniwersalności oraz estetycznemu wyglądowi doskonale komponuje się z każdym wnętrzem, nadając mu nowoczesny i elegancki charakter.

Produkt ten został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania. Dotykowa powierzchnia umożliwia łatwe sterowanie nawet osobom bez specjalistycznej wiedzy technicznej, a solidna konstrukcja zapewnia długotrwałą i niezawodną pracę przez wiele lat.

Dwupolowy przewodowy dotykowy doramkowy szklany włącznik rolet FZ-02m biały Sinum WG.23.0152 to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, funkcjonalność oraz elegancję w swoim domu. Dzięki niemu kontrola oświetlenia i osłon okiennych staje się prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Do jego eleganckiego wykończenia należy dokupić ramkę pojedynczą lub wielokrotną tej samej serii.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
+5.....+50
wymiary [mm]
54,98x54,98x54,98
napięcie znamionowe [V]
24
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
szkło
pobór mocy [W]
1
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty