Bezprzewodowy regulator pokojowy F-8z biały WG.11.0219 Sinum Tech-Sterowniki

280,02 zł Brutto /szt.
1385060

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Bezprzewodowy regulator pokojowy F-8z biały WG.11.0219 Sinum Tech-Sterowniki to nowoczesne urządzenie, które umożliwia wygodne sterowanie ogrzewaniem w Twoim domu czy biurze. Produkowany przez renomowaną firmę Tech-Sterowniki, ten innowacyjny regulator zapewnia nie tylko komfort, ale także efektywność i oszczędność energii.

Główną cechą wyróżniającą regulator F-8z jest jego bezprzewodowa funkcjonalność. Dzięki technologii bezprzewodowej, możesz łatwo i wygodnie kontrolować temperaturę w pomieszczeniach bez konieczności ciągnięcia kabli czy przewodów. To sprawia, że instalacja jest szybka i prosta, a użytkownik może cieszyć się pełną swobodą w wyborze miejsca montażu. Bezprzewodowy regulator pokojowy dwustanowy współpracuje m.in.  z: L-4WiFi, L-8, L-9r, WiFi-8S, ST-16S WIFI.

Regulator F-8z charakteryzuje się również prostotą obsługi i intuicyjnym interfejsem. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD oraz przejrzystym przyciskom sterującym, użytkowanie regulatora jest łatwe nawet dla osób niezaznajomionych z technologią. Dodatkowo, możliwość programowania różnych harmonogramów ogrzewania pozwala dostosować działanie systemu do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Oferowany model wymaga doboru ramki wykończeniowej (do kupienia osobno). Oferowany model urządzenia jest kompatybilny z ramkami innych producentów i serii takich jak:
- Berker - S.1, B.3, B.7
- Jung - A CREATION
- Gira- STANDART 55, E2, E3,  EVENT, ESPRIT
- SCHNEIDER - SYSTEM M-PLAN, SYSTEM M-ELEGANCE, M-PURE, M-SMART

Uniwersalność regulatora F-8z to kolejna jego zaleta. Dzięki możliwości sterowania różnymi typami urządzeń grzewczych, od pieców gazowych po ogrzewanie podłogowe, regulator ten znajdzie zastosowanie w różnych rodzajach instalacji. Możliwość integracji z innymi systemami automatyki domowej sprawia, że można go łatwo dopasować do istniejącej infrastruktury.

Estetyczny design regulatora F-8z sprawia, że doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, a jego kolor biały pasuje do wielu różnych aranżacji. Dodatkowo, kompaktowe wymiary pozwalają na dyskretny montaż nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Bezpieczeństwo użytkowania jest priorytetem dla Tech-Sterowniki. Regulator F-8z został wyposażony w zaawansowane zabezpieczenia, które zapewniają nie tylko bezpieczne korzystanie z urządzenia, ale także chronią je przed ewentualnymi uszkodzeniami czy awariami.

Podsumowując, bezprzewodowy regulator pokojowy doramkowy F-8z to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących prostych i wygodnych sposobów sterowania ogrzewaniem. Dzięki zaawansowanej funkcjonalności, prostocie obsługi i uniwersalności zastosowania, regulator ten sprawdzi się w różnych pomieszczeniach i sytuacjach, zapewniając komfort i oszczędność energii.

Dane techniczne producenta i instrukcję obsługi znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
+5 do +35
napięcie znamionowe [V]
230
pobór mocy [W]
0,1
rodzaj produktu
regulatory temperatury (termostaty)
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty