Bezprzewodowy łącznik dwupolowy Frame FS-02 biały WG.23.0013 SINUM Tech-Sterowniki

330,80 zł Brutto /szt.
1385010

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Bezprzewodowy łącznik dwupolowy Frame FS-02 biały WG.23.0013 SINUM Tech-Sterowniki. To elegancki i praktyczny włącznik wyposażony w 2 przekaźniki do sterowania dwoma obwodami oświetlenia. Ten model sprzedawany jest bez ramki – należy dobrać ją osobno (pojedynczą lub wielokrotną) Tech-Sterowniki lub inną, o wymiarach otworu wewnętrznego 55x55mm.

Bezprzewodowy łącznik dwupolowy Frame FS-02 to zaawansowane urządzenie, które umożliwia łatwe sterowanie różnymi urządzeniami elektrycznymi bez konieczności korzystania z tradycyjnych przewodów. Produkowany przez renomowaną SINUM Tech-Sterowniki, ten bezprzewodowy łącznik jest niezastąpionym elementem w inteligentnych systemach domowych, zapewniając użytkownikom wygodę i elastyczność.

Łącznik dwupolowy Frame FS-02 oferuje także prostą instalację i obsługę. Dzięki ergonomicznemu designowi i kompaktowym wymiarom, można go łatwo zamontować w różnych miejscach, co zapewnia elastyczność w konfiguracji instalacji elektrycznych. Front wykonany jest ze szkła. Łącznik ma możliwość zmiany koloru podświetlania i trybu wyświetlania, z możliwością zmiany poziomu jasności 0-100%. WG.23.0013 SINUM automatycznie może dostosować jasność podświetlenia do warunków oświetleniowych pomieszczenia.

Bezprzewodowy łącznik dwupolowy Frame FS-02 zapewnia również niezawodność i trwałość. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje długotrwałą stabilność pracy nawet w trudnych warunkach. Dzięki temu użytkownicy mogą być pewni, że urządzenie będzie działało sprawnie przez wiele lat.

Podsumowując, bezprzewodowy łącznik dwupolowy Frame FS-02 to nieodzowny element w inteligentnych systemach sterowania, zapewniający użytkownikom wygodę, elastyczność i niezawodność. Dzięki zaawansowanej technologii, prostemu montażowi i wysokiej jakości wykonania, ten produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
+5.....+50
napięcie znamionowe [V]
230
sposób montażu
dopuszkowy
rodzaj materiału
szkło
pobór mocy [W]
1
rodzaj produktu
łączniki światła
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty