Bezprzewodowy łącznik pojedynczy Frame FS-01 biały WG.23.0012 SINUM Tech-Sterowniki

319,04 zł Brutto /szt.
1385008

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Bezprzewodowy łącznik pojedynczy Frame FS-01 biały WG.23.0012 SINUM Tech-Sterowniki. Praktyczny i uniwersalny włącznik światła 1-klawiszowy, który wykończyć można ramką Sinum Tech-Sterowniki lub inną ramką o otworze wewnętrznym 55x55 mm. Ramkę należy dobrać osobno.

Bezprzewodowy łącznik pojedynczy Frame FS-01 to innowacyjne urządzenie, które umożliwia łatwe sterowanie różnymi urządzeniami elektrycznymi bez konieczności korzystania z tradycyjnych przewodów. Ten dotykowy, bezprzewodowy włącznik produkowany przez renomowaną firmę Tech-Sterowniki, to niezastąpiony element w inteligentnych systemach domowych, oferujący użytkownikom wygodę i elastyczność.

Główną cechą wyróżniającą bezprzewodowy łącznik pojedynczy Frame FS-01 jest jego zaawansowana technologia bezprzewodowa. Dzięki wykorzystaniu technologii bezprzewodowej, użytkownicy mogą łatwo sterować różnymi urządzeniami elektrycznymi z dowolnego miejsca w domu, bez konieczności korzystania z tradycyjnych przewodów. To daje im nie tylko większą swobodę, ale także możliwość efektywnego zarządzania energią. Dopuszczalne obciążenie pojedynczego wyjścia dla oświetlenia LED powinno mieścić się w zakresie od 2W do 100 W. 

Łącznik pojedynczy WG.23.0012 SINUM oferuje także prostą instalację i obsługę. Dzięki ergonomicznemu designowi i kompaktowym wymiarom, można go łatwo zamontować w różnych miejscach, co zapewnia elastyczność w konfiguracji instalacji elektrycznych. Dodatkowo, czytelna instrukcja obsługi ułatwia konfigurację urządzenia nawet osobom bez doświadczenia. Wyposażony jest w 1 przekaźnik do sterowania jednym obwodem oświetlenia. Posiada możliwość zmiany koloru podświetlania i trybu wyświetlania i możliwość zmiany poziomu jasności 0-100%. Posiada wbudowany czujnik światła, który dostosowuje jasność podświetlenia przycisków do aktualnego poziomu jasności jaka panuje w pomieszczeniu.

Bezprzewodowy łącznik pojedynczy Frame FS-01 zapewnia również niezawodność i trwałość. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje długotrwałą stabilność pracy nawet w trudnych warunkach. Dzięki temu użytkownicy mogą być pewni, że urządzenie będzie działało sprawnie przez wiele lat.

Urządzenie zostało również zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkowników. Posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i spełnia wszystkie normy branżowe, co daje użytkownikom pewność, że są one chronieni przed potencjalnymi zagrożeniami.

Podsumowując, bezprzewodowy łącznik pojedynczy Frame FS-01 to nieodzowny element w inteligentnych systemach sterowania, zapewniający użytkownikom wygodę, elastyczność i niezawodność. Dzięki zaawansowanej technologii, prostemu montażowi i wysokiej jakości wykonania, ten produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
+5.....+50
napięcie znamionowe [V]
230
rodzaj materiału
szkło
pobór mocy [W]
1
rodzaj produktu
łączniki światła
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty