Przewodowy regulator temperatury i wilgotności FR-S2 biały WG.23.0052 Sinum Tech-Sterowniki

305,70 zł Brutto /szt.
1385053

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przewodowy regulator temperatury i wilgotności FR-S2 biały WG.23.0052 Sinum Tech-Sterowniki. Niezawodne urządzenie, które umożliwia monitorowanie temperatury w pomieszczeniach w sposób precyzyjny i skuteczny. Produkowany przez renomowaną firmę Tech-Sterowniki, ten innowacyjny czujnik stanowi kluczowy element systemów zarządzania klimatyzacją i ogrzewaniem, zapewniając użytkownikom komfort oraz efektywność energetyczną.

Główną cechą wyróżniającą czujnik C-7p jest jego solidna konstrukcja i niezawodność działania. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia długotrwałą trwałość i niezawodność działania nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Dzięki temu, użytkownicy mogą być pewni, że czujnik C-7p będzie działać sprawnie przez wiele lat.

Czujnik pokojowy C-7p cechuje się także wysoką precyzją pomiaru temperatury. Dzięki dokładnemu czujnikowi termicznemu, umożliwia on monitorowanie temperatury w czasie rzeczywistym, co pozwala użytkownikom na szybką reakcję i dostosowanie ustawień klimatyzacji lub ogrzewania do aktualnych warunków.

Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że obsługa czujnika C-7p jest łatwa nawet dla osób niezaznajomionych z technologią. Czytelny wyświetlacz LCD oraz przejrzyste przyciski sterujące umożliwiają szybkie ustawienie preferowanych parametrów oraz przeglądanie informacji o temperaturze w pomieszczeniu.

Czujka przewodowa WG.23.0052 Sinum przeznaczona jest do montażu w puszcze fi60. Napięcie zasilania 24V DC. Bezpieczeństwo użytkowania jest priorytetem dla Sinum Tech-Sterowniki. Czujnik C-7p został starannie zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie użytkowników, spełniając wszystkie niezbędne normy i standardy jakości. Maksymalny pobór mocy 0,1W. Zakres pomiaru wilgotności 10 - 95%. Zakres nastaw temperatury pokojowej 5 ÷ 35°C.

Podsumowując, przewodowy czujnik pokojowy C-7p to niezastąpiony element systemów zarządzania klimatyzacją i ogrzewaniem. Dzięki zaawansowanej funkcjonalności, niezawodności działania i estetycznemu designowi, czujnik ten zapewnia użytkownikom komfort oraz efektywność energetyczną, przyczyniając się do poprawy jakości życia w pomieszczeniach.

Dane techniczne i instrukcja obsługi TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
napięcie znamionowe [V]
24
sposób montażu
dopuszkowy
rodzaj produktu
regulatory temperatury (termostaty)
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty