Taśma 150 LED 3528 12W 12V 5m ciepły biały LIGHTECH

11,60 zł Brutto /szt.
165603

Dostępna ilość: 247
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Taśma 150 LED 3528 12W 12V 5m ciepły biały LIGHTECH. To bardzo popularny model taśmy LED o delikatnym świetle i pobierającej moc 12W. Temperatura barwowa tej taśm to ok. 3000K, a więc taśma ledowa o ciepło – białej barwie światła. Strumień świetlny to 96lm/ 1m. Kąt rozsyłu światła to 120 stopni. Taśmy ledowe tego typu doskonale nadają się do oświetlania ogólnego wnęk sufitowych, mebli, czy wnęk w pomieszczeniach. Taśma 150 LED 3528 12W zasilane są napięciem 12V, w związku z czym do ich prawidłowego działania konieczny jest dodatkowo zakup zasilacza LED. Ta 5-metrowa taśma LED wyposażona jest w 150 diod LED. Taśmę można ciąć na krótsze odcinki w celu dopasowania jej do oświetlenia wymaganej przestrzeni. Miejsca cięcia zaznaczone są na taśmie ledowej. Taśmę LED można również łączyć w dłuższe ciągi oświetleniowe.

Oferowany model taśmy LED zakończony jest w jednej strony szybkozłączką do zasilacza. Ledowa taśma ma stopień szczelności IP20, nadaje się do montaży w pokoju, czy na korytarzu. W przypadku montażu np. w kuchni – powinna być poprowadzona w profilu aluminiowym i zabezpieczona kloszem ledowym, w celu zwiększenia szczelności taśmy LED.

Niewiarygodnie proste w montażu i zapewniające silne światło, są idealne w miejscach wymagających odrobiny luksusu. Można ją umieścić na podłożu poprzez użycie dwustronnej taśmy klejącej. Dzięki zastosowaniu dwustronnej taśmy, mogą być Państwo pewni, iż montaż nie sprawi żadnych trudności, a taśmy będzie trzymać się przez wiele długich lat.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
12
temperatura pracy [°C]
-20 do +50
opis dodatkowy
możliwość cięcia taśmy co 10 cm
napięcie znamionowe [V]
12
strumień świetlny [lm]
380
rodzaj diody
SMD 3528
ilość diod
na metr: 300/ na taśmę: 150
stopień szczelności
IP20
współczynnik oddawania barw (Ra)
≥72
barwa światła
ciepła
kąt działania [°]
120
temperatura barwowa [K]
3000
żywotność źródła światła [h]
20000
wymiar
szerokość 8 mm/ wysokość 2,5 mm
rodzaj produktu
taśmy LED 12V
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

�atwe zwroty