Złączka do taśm LED 8mm dwustronna 421483 Lightech

1,98 zł Brutto /szt.
165639

Dostępna ilość: 985
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Złączka do taśm LED 8mm dwustronna 421483 Lightech. Złączka do taśm LED dwustronna - umożliwia bardzo pewne połączenie 2 pasków ledowych o szerokości 8 mm, bez konieczności lutowania oraz używania jakichkolwiek narzędzi. Wystarczy wysunąć zacisk, włożyć odcinek taśmy i wcisnąć. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które można zastosować w warunkach domowych. Przed zakupem taśm LED w celu ich połączenia – warto sprawdzić, czy dana taśma LED umożliwi łączenie w dłuższe odcinki i czy taśmy są szerokości 8mm.

Tego typu model przeznaczony jest do taśm na 12V. Szybkozłączka do taśm LED wykonana jest z tworzywa sztucznego. Stopień szczelności tego produktu to IP20.

Dane techniczne producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

waga [kg]
0,001
wymiary [mm]
15x12x3
napięcie znamionowe [V]
12
stopień szczelności
IP20
rodzaj materiału
tworzywo sztuczne
rodzaj produktu
akcesoria
jednostka
/szt.

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

�atwe zwroty