Łącznik pojedynczy podświetlany antracytowy DW1L.01/48 Kontakt Simon54

26,30 zł Brutto /szt.
1233015

Dostępna ilość: 8
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Łącznik pojedynczy podświetlany antracytowy DW1L.01/48 Kontakt Simon54. Jest to jednoklawiszowy przycisk światła w kolorze antracytowym - doskonale sprawdzi się w domach, mieszkaniach, czy biurach. Dodatkowo przycisk podświetlany jest diodą LED, dzięki czemu nawet w ciemności łatwo znaleźć go, by włączyć światło. Model tego łącznika pojedynczego wykończony może być ramkami serii Simon54 oraz Simon 54 Nature.- które cechuje nowoczesny design i szeroka gama materiałów wykończeniowych, jak szkło, drewno, czy metal.

Simon54 to seria o nowoczesnych kształtach i niezawodnych mechanizmach, których niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe podłączenie przewodów oraz późniejsze umieszczenie osprzętu w puszkach instalacyjnych. Bogata linia kolorystyczna ramek zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ


UWAGA! W przypadku niektórych źródeł światła może pojawić się efekt migotania. Warto w takim wypadku zamontować w łączniku podświetlanym lub przycisku podświetlanym - KONDENSATOR DO LAMP LED. Pozwoli on wyeliminować uciążliwe żarzenie się lamp LED. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które można zastosować podczas montażu osprzętu, jak i domontować eliminatory rozbłysków we wcześniej zamontowanych wyłącznikach podświetlanych.

Dane techniczne

kolor
antracytowy
waga [kg]
0,1
wymiary [mm]
75x75x41
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Simon54
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
łączniki światła
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty