Ramka pojedyncza szklana biała perła DRN1/70 Kontakt Simon54 Nature

49,86 zł Brutto /szt.
1233901

Dostępna ilość: 31
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Szklana ramka pojedyncza biała perła DRN1/70, serii Simon54 Nature. Ta nowoczesna, biała ramka, wykonana jest z gładkiego szkła i wykończona jasną obwódką wewnętrzną z PC. Ekskluzywna, o ciekawym designie, doskonale komponuje się z gniazdami i łącznikami serii Simon54 w różnych kolorach. Bogata oferta osprzętu modułowego firmy Kontakt-Simon, dostępna jest w naszej hurtowni elektrycznej. Kwadratowa ramka pozwala na montaż w pionie i w poziomie. Ramka DRN1/70 w elegancki sposób podkreśli wystrój wnętrz domów, biur, apartamentów, czy budynków użyteczności publicznej.

Gniazda i łączniki do ramek Nature - znaleźć można w zakładce Simon 54. Warto pamiętać, że w przypadku gniazd podwójnych - do ramek w wersji NATURE Producent przygotował specjalną wersję, która idealnie spasowuje się z ramką skzlaną. W przypadku koloru białego będzie to gnaizdo DGZ2MZN.01/11

Ramka biała perła DRN1/70 ma wymiary 96x92x10 mm. Mocowana jest na zatrzaski. 

Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszym sklepie elektrycznym znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.


Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biała perła
waga [kg]
0,095
wymiary [mm]
96x92x10
seria
Simon54 Nature
stopień szczelności
IP20
rodzaj materiału
PC + szkło
rodzaj produktu
ramki
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty