Gniazdo pojedyncze z uziemieniem n/t IP44 GNT-2P+Z białe 0321-02 Hermes Elektro-Plast

10,60 zł Brutto /szt.
1012701

Dostępna ilość: 1095
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo pojedyncze z uziemieniem n/t IP44 GNT-2P+Z białe 0321-02 Hermes Elektro-Plast to wysokiej jakości rozwiązanie elektryczne, które łączy w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz estetykę. Jest to idealny wybór dla tych, którzy potrzebują niezawodnych i trwałych instalacji w miejscach narażonych na działanie wilgoci czy zabrudzeń.

Gniazdo bryzgoszczelne zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić ochronę przed przedostawaniem się do środka ciał stałych większych niż 1 mm oraz przed kroplami wody z różnych kierunków. Dzięki temu jest idealne do stosowania w wilgotnych pomieszczeniach takich jak łazienki, kuchnie czy warsztaty. Klapka zewnętrzna gniazda natynkowego automatycznie zamyka się, gdy żadne urządzenie elektryczne nie jest w nim wpięte do sieci. Zwiększa to bezpieczeństwo instalacji elektrycznej.

Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS gwarantuje długotrwałą trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. Białe wykończenie nadaje produktowi nowoczesny i estetyczny wygląd, pasujący do różnych stylów wnętrz.

Uziemienie to kluczowy element zapewniający bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych, szczególnie w miejscach, gdzie istnieje zwiększone ryzyko porażenia prądem. W przypadku tego modelu – elementem uziemiającym jest bolec widoczny na zdjęciu. Gniazdo Hermes jest również wyposażone w zaślepki zabezpieczające przed przypadkowym kontaktem z częściami prądowymi. Podpięcie przewodów jest na zaciski gwintowe.

Produkt został zaprojektowany z myślą o prostocie instalacji. Natynkowa konstrukcja umożliwia szybki i łatwy montaż bez potrzeby ingerencji w strukturę ścian, co jest idealne w przypadku remontów czy modernizacji.

Specyfikacja techniczna:
- Model: GNT-2P+Z
- Stopień ochrony: IP44, gniazdo hermetyczne
- Kolor: Biały
- Typ montażu: Natynkowy
- Liczba gniazd: 1
- Funkcje: Z uziemieniem

Gniazdo pojedyncze Hermes Elektro-Plast jest idealne dla miejsc wymagających ochrony przed wilgocią lub zabrudzeniami, takich jak balkony, tarasy, garaże, warsztaty, a także w przemyśle. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie kluczowe jest połączenie funkcjonalności z ochroną przed niekorzystnymi warunkami środowiskowymi.

Wybierając gniazdo pojedyncze z uziemieniem natynkowe IP44 GNT-2P+Z marki Hermes Elektro-Plast, zyskujesz pewność, że każde podłączone urządzenie będzie działało stabilnie i bezpiecznie, a instalacja elektryczna pozostanie funkcjonalna i estetyczna przez długie lata.

Dane szczegółowe producenta EPN znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
wymiary [mm]
65x75x48
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Hermes IP44
stopień szczelności
IP44
prąd znamionowy [A]
16
sposób montażu
natynkowy
rodzaj materiału
ABS
rodzaj produktu
gniazda zasilania
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty