Przycisk światło podświetlany biały CS1L.01/11 Kontakt Simon10

13,35 zł Brutto /szt.
1234833

Dostępna ilość: 26
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przycisk światło podświetlany biały CS1L.01/11 Kontakt Simon10. Podświetlany przycisk światło 10A serii Simon10. To jednoklawiszowy włącznik zwierny światła, który po naciśnięciu - wróci do pozycji wyjściowej). Popularny przycisk włącznika światła CS1L.01/11 firmy Kontakt-Simon, w kolorze białym, dedykowany jest do montażu wewnątrz budynków – w mieszkaniach, biurowcach, na klatkach schodowych, czy w korytarzach. Wyposażony jest w diodę LED, dzięki której nawet w ciemności odnaleźć będzie można łącznik światła na ścianie.

Simon10 to ekonomiczna seria gniazd, łączników i ramek w kolorze białym i kremowym. Charakteryzuje ją nieprzewodzący prądu mostek wykonany z wysokiej jakości tworzywa, zapewniającego trwałość i elastyczność oraz bezpieczeństwo podczas prac montażowych. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

UWAGA! W przypadku niektórych źródeł światła LED (oraz świetlówkowych) może pojawić się efekt migotania. Warto w takim wypadku zamontować w łączniku podświetlanym lub przycisku podświetlanym - KONDENSATOR DO LAMP LED. Pozwoli on wyeliminować uciążliwe żarzenie się lamp LED (lub świetlówkowych). To bardzo praktyczne rozwiązanie, które można zastosować podczas montażu osprzętu, jak i domontować eliminatory rozbłysków we wcześniej zamontowanych wyłącznikach podświetlanych.

Dane techniczne

kolor
biały
waga [kg]
0,1
wymiary [mm]
77x77x42
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Simon10
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
łączniki światła
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty