Przycisk żaluzjowy zwierny biały CZP1.01/11 Kontakt-Simon10

16,14 zł Brutto
1234823

Dostępna ilość: 91
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przycisk żaluzjowy zwierny 10A do ramek wielokrotnych serii Simon10. Prosta, przyjemna stylistyka, w połączeniu z nowoczesną technologią produktów Kontakt-Simon sprawia, że tego typu łącznik w kolorze białym sprawdzi się doskonale w domu, czy biurze. Podwójny łącznik żaluzjowy pozwala na płynną pracę żaluzji zewnętrznych drzwi i okien. Simon10 to ekonomiczna seria produktów firmy Kontakt-Simon.

Łączniki zwierny CZP1.01/11 doskonale wpasowuje się w ramki serii Simon10. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego mostek nie przewodzi prądu, dzięki czemu stanowi dodatkowe zabezpieczenie w czasie montażu.

Simon10 to ekonomiczna seria gniazd, łączników i ramek w kolorze białym i kremowym. Charakteryzuje ją nieprzewodzący prądu mostek wykonany z wysokiej jakości tworzywa, zapewniającego trwałość i elastyczność oraz bezpieczeństwo podczas prac montażowych. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
waga [kg]
0,1
wymiary [mm]
77x77x42
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Simon10
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
łączniki żaluzjowe

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty