Łącznik schodowy podświetlany biały CW6L.01/11 Kontakt Simon10

Łącznik schodowy podświetlany biały CW6L.01/11 Kontakt Simon10

12,71 zł Brutto /szt.
1234813

Dostępny

Opis

Łącznik schodowy 10A podświetlany - do ramek wielokrotnych serii Simon10. Jest to jednoklawiszowy włącznik schodowy światła, który pozwala na włączenie światła z jednego punktu, a wyłączenie tego samego źródła światła z innego miejsca, przy użyciu drugiego łącznika schodowego. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się na klatkach schodowych domów, na korytarzach, czy w pomieszczeniach, które wymagają możliwości włączania i wyłączania światła z dwóch różnych miejsc.

Prosta, przyjemna stylistyka, w połączeniu z nowoczesną technologią produktów Kontakt-Simon sprawia, że tego typu łącznik w kolorze białym to jeden z najpopularniejszych modeli tej serii.

Łączniki schodowy CW6L.01/11 doskonale wpasowuje się w ramki serii Simon10. Simon10 to ekonomiczna seria gniazd, łączników i ramek w kolorze białym i kremowym. Charakteryzuje ją nieprzewodzący prądu mostek wykonany z wysokiej jakości tworzywa, zapewniającego trwałość i elastyczność oraz bezpieczeństwo podczas prac montażowych. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
wymiary [mm]
77x77x42
waga [kg]
0,1
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Simon10
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
łączniki schodowe
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty