• Nowy

Akcesoria do montażu zwieszanego systemu LINEAR LIGHT VT-4140 SKU10183 V-Tac

10,14 zł Brutto /kpl.
165270

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Akcesoria do montażu zwieszanego systemu LINEAR LIGHT VT-4140 SKU10183 V-Tac. Szukasz sprawdzonego i wydajnego rozwiązania do montażu zwieszanego dla Twojego systemu oświetleniowego? Poznaj akcesoria do montażu zwieszanego systemu LINEAR LIGHT VT-4140 SKU10183 V-Tac. To wysokiej jakości akcesoria, które zapewnią nie tylko stabilny montaż, ale także estetyczny wygląd Twojego oświetlenia liniowego.

Akcesoria do montażu zwieszanego systemu LINEAR LIGHT VT-4140 SKU10183 V-Tac zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań. Doskonale sprawdzą się zarówno w przestrzeniach komercyjnych, takich jak biura, sklepy czy restauracje, jak i w domowych instalacjach oświetleniowych.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, akcesoria do montażu zwieszanego systemu LINEAR LIGHT VT-4140 SKU10183 V-Tac charakteryzują się solidną konstrukcją, która gwarantuje niezawodność i trwałość przez wiele lat użytkowania. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoje oświetlenie będzie działać bez zarzutu przez długi czas. Produkt ma 3 lata gwarancji!

Akcesoria do montażu zwieszanego systemu LINEAR LIGHT VT-4140 SKU10183 V-Tac zostały zaprojektowane z dbałością o detale, co gwarantuje estetyczny wygląd Twojego oświetlenia. Dzięki nim, Twoja przestrzeń będzie prezentować się elegancko i nowocześnie, przyciągając wzrok swoim designem.

Montaż akcesoriów do montażu zwieszanego systemu LINEAR LIGHT VT-4140 SKU10183 V-Tac jest szybki i prosty, co pozwala zaoszczędzić czas i koszty instalacji. Dodatkowo, wszystkie niezbędne elementy montażowe są dołączone, co ułatwia proces instalacji nawet dla osób bez doświadczenia.

Akcesoria do montażu zwieszanego systemu LINEAR LIGHT VT-4140 SKU10183 V-Tac są w pełni kompatybilne z systemem oświetlenia liniowego LINEAR LIGHT. Dzięki temu, możesz swobodnie rozbudowywać swoje oświetlenie, dostosowując je do zmieniających się potrzeb i preferencji.

Akcesoria do montażu zwieszanego systemu LINEAR LIGHT VT-4140 SKU10183 V-Tac to niezawodne i estetyczne rozwiązanie do montażu Twojego oświetlenia liniowego. Dzięki solidnej konstrukcji, estetycznemu wyglądowi i łatwemu montażowi, te akcesoria zapewnią Ci wiele lat bezproblemowego użytkowania i zadowolenia z oświetlenia Twojej przestrzeni. Zainwestuj w wysoką jakość i funkcjonalność swojego oświetlenia już dziś!

Dane szczegółowe znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

jednostka
/kpl.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty