Łącznik systemu LINEAR LIGHT czarny typu L 8W 800lm 4K 116,5x116,5x58 SKU10173 V-Tac

78,50 zł Brutto /szt.
165282

Dostępna ilość: 4
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Łącznik systemu LINEAR LIGHT czarny typu L 8W 800lm 4K 116,5x116,5x58 SKU10173 V-Tac to element  niezbędny do łączenia opraw oświetleniowych systemu LINEAR w narożniku. To rozwiązanie pozwalana na tworzenie ciekawych i eleganckich układów świetlnych w przestrzeniach biurowych i komercyjnych. Narożnik oświetlenia systemowego LINEAR LIGHT posiada klosz z tworzywa sztucznego, a jego obudowa wykonana jest z aluminium w kolorze czarnym.

Dzięki nowoczesnej konstrukcji i zaawansowanej technologii LED, łącznik narożny V-Tac zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także wysoką wydajność oraz efektywność energetyczną. Wymiary łącznika to 116,5x116,5x58 mm. Działa na 230V i sam również daje światło, aby całość systemu była elementem oświetleniowym – bez przerw na łączeniach opraw.

Łącznik systemu LINEAR LIGHT V-Tac charakteryzuje się mocą 8W i jasnością 800 lm, co gwarantuje silne i równomierne oświetlenie dla wybranych obszarów. Światło o temperaturze barwowej 4000K tworzy neutralną atmosferę, idealną do zastosowania w biurach, sklepach, restauracjach, a także w domowych pomieszczeniach takich jak kuchnia czy salon. Szeroki kąt rozsyłu światła wynoszący 120° zapewnia równomierne i skuteczne oświetlenie całego pomieszczenia.

Jednym z głównych atutów łącznika typu L SKU10173 V-Tac jest jego wszechstronność i łatwość montażu. Specjalnie zaprojektowane mocowania umożliwiają szybkie i bezproblemowe łączenie z innymi elementami systemu LINEAR LIGHT, co pozwala na tworzenie spersonalizowanych konfiguracji oświetleniowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Oprócz wysokiej funkcjonalności, łącznik narożnikowy V-Tac wyróżnia się również eleganckim i nowoczesnym designem. Czarna kolorystyka nadaje oprawie nowoczesny i stylowy wygląd, który doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz, dodając im charakteru i wyrafinowanego wyglądu.

Podsumowując, łącznik typu L LINEAR LIGHT to doskonałe rozwiązanie oświetleniowe, które łączy w sobie nowoczesny design, wysoką wydajność oraz energooszczędność.  Producent oferuje 3 lata gwarancji na ten produkt.

Dane techniczne

moc [W]
8
kolor
czarny
wymiary [mm]
116,5x116,5x58
strumień świetlny [lm]
800
stopień szczelności
IP20
barwa światła
naturalna
temperatura barwowa [K]
4000
rodzaj materiału
aluminium/ tworzywo sztuczne
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty